şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vegan beslenme üzerine durmaksızın konuşabilen, high-carb low-fat diyet gurusu. youtube fenomeni. günde 50 tane falan muz yiyor ve çok fit. insanlara uygun beslenmenin tamamen vegan ve bol karbonhidrata dayandığını iddia ediyor. kendi üzerinde uygulaması da çok iyi sonuç vermiş bence ama çok tartışmalı bir tip. ünlüler nasıl zayıf kalıyor üzerine yaptığı videolar çok meşhur. kalori kısıtlama, kafeine ve uyuşturucuya abanma olduğunu söylüyor çoğu ünlünün zayıflığını. kendi içinde süper tutarlı bir kadın. bence bir göz atılmalı. bu da kanalı:
  https://www.youtube.com/…l/uclwud5ktyonsrj3uaoojz0w
 • hayatini yalan söyleyerek kazanan, kendisi gibi zayif görünmek isteyen genc kizlara inanilmaz zararli ögütler veren tarikat lideri.

  ne kadar sapkin düsünceleri oldugunu görmek icin sadece su videosunu izlemeniz yeterli:
  https://youtu.be/a0ptje79npa

  yaptigi diyetle adetten kesilmis ve bunun inanilmaz saglikli oldugunu iddia ediyor. bunu dinleyip söylediklerini yapan bilincsiz insanlar icin gercekten icten bir üzüntü hissediyorum.
  söylediklerine ters bir sey söyleyince de sen bizi kiskaniyorsun ondan böyle diyorlar. tek argümanlari da bu.

  zaman buldukca bu entryyi freelee ve partneri durianriderin sapkin düsünceleriyleriyl süsleyecegim.

  freelee'nin düsünceleri hosunuza gidiyorsa, lütfen öncesinde bol bol arastirma yapin. kendinizi adetten kesilmek gibi inanilmaz zararli yollara sürüklemeyin. önce saglik.
 • beslenme biçimini sevmediği veya şişman bulduğu herkese videoları üzerinden laf atan dengesiz youtuber. kendisi köpeklerine vegan diyet uygulayan bir tip ayrıca. köpeklerin bizim gibi hepçil değil etçil olduğu malumunuz.
 • ilgi çekmek için ormanda çıplak geziyorum vs. diyen tip.
  instagram sayfası
  (bkz: memintolar da tombiktoymuş)