şükela:  tümü | bugün soru sor
  • http://www.freeservers.com/

8m veya 8k gibi adreslerin anası...
    arada bir sapıtıp insanı katil edecek kıvama getiriyor. tıpkı şimdi olduğu gibi.

bak hala "avaible" diyor yaw... hayır namımı yakaladığım domain olmasa avaible'dır diycem.
  • 8 sene önce yaptığım ve varlığını falan yıllar önce unuttuğum siteyi, bugün "böyle de bir site yapmıştım noldu acaba" diye girip baktığımda hala tam takım host ettiğini gördüğüm hostingçi. halbuki brinkster öyle miydi. 3 ay kontrol panele girmedik diye dblerle beraber bütün içeriği silmişti.
  • an itibari ile beni cileden cikarmis olan beles web hosting sitesi. index sayfasini birturlu degistirmemekte ve habire direnmektedir. site adeta yapiskan gibidir. bi yapisti mi cikmamaktadir.
  • burdan zamanında, 90'lı yıllarda bir tane 8m.net uzantılı site açmıştım. yıllar geçti, şifresini unuttum, freeservers battı, halen online duruyor. adamlara kaç kere kapatın diye mail attım, bir yardımcı olun dedim geri dönmediler.
  • frontpage ve cjb.net'in kardeşidir.
  • arkadaş sabah uyanmazdan evvel rüyamda görüyordum. dapne.8m.com'u da bunlar öldürmüş. uyandım, gerçek çıktı rüya... (öldürmemiş de, ölümcül yaralamış. uzungöl başlığından baktım sözlüğün: http://daphne.8m.com/resim/karadeniz/ dizininde foturaflar duruyör.)

patır patır dökülüyor tarihin tozlu rafları.

yasamdersleri.com
    daphne.8m.com

silinelim dünyadan...

sözlük yememiş benim siteyi bu servis sağlayıcı. 20 yıllık kelimeler topağının yeni bulduğum halini önünüze dökeceğimi düşünmüyorsunuz heral...

fena günahlarını aldık...
  • bu cakallar 2017’de 8k.com, 8m.com ve i8.com’u cinlilere satmis.
    onlar da sanirim su siralar (google onbelleginde 6 mart 2018 tarihli sayfalar oldugundan yola cikarak), hatirasi vardir demeden kendi park sayfalarina cekmis domainleri.
    hayir rakamlar da bir sey degil. bilseydim ben alirdim. *

olan 2001’de actigim ve ara ara aklima geldiginde girip baktigim caaanim siteme ve tabii ki diger hatiralara oldu. 90’lar sonu, 2000’ler basi internet dunyasinda gezinti icin birebirdi.
    google’da site:8m.com yada 8k.com sorgusunu turkce sayfalarda ara yapmak kadar kolaydi bu zamanda yolculuk.

sabah sabah nasil sinirlendim ama!!1
  • nostaljiniz geldiyse eğer, eskiden yaptığınız 8m.com 8k.com uzantılı sitelerinizi web.archive.org dan gezinebilirsiniz