şükela:  tümü | bugün
 • bana böyle buluşlarla gelin. kolan bir yapıştırıyosun, 2 hafta boyunca dakikalık bazda kan şekerini ölçüyor. parmak deldim vs. acısı da yok.

  kullanım sonrası edit: bir boka yaramaz. iki ayrı senmsörle denedim toplamda 1 hafta. sürekli gerçek dışı değerler verip duruyor, genelde de olması gerekenin çok çok altında. atıyorum 120 olması gereken kanı şekerini 60-70 arası da gösteriyor, ertesi gün 80-110 bandı olutyo, ama gün içinde 80'e düşüyo filan. gerçek ölçüm cihazı ile kontrol ettim. yazık günah buna verilen paraya.

  haa bana denk gelen 2 sensör de hatalı olabilir vs. de ydışı forumlarda da çok sikayet okudum, özellikle ciddi seker rahatsızlığı olup insulin alan kisiler icin hayati tehlike bile yaratabilir. ben daha çok pre-diyabet gidişatım icin takip etmek istemistim, ama accu-chek performa nano, çok çok iyi, hic sandigim gibi zor ve agrili birsey de degilmis parmaktan olcmek.
 • (bkz: kifidis)
 • ürün gerçekten müthiş birşey sayesinde kendini şeker hastası gibi hissetmiyorsun bile çünkü anında şekerini ölçüp heme insülin takviyesiyle tamamlayabiliyorsun bana almanyadan ücretsiz geldi alette sensörler de tavsiyem sensörü taktıktan sonra mutlaka suya dayanıklı bant ile yapıştırın hem giyinirken hem de duşa girerken çıkma durumu olmuyor. fiyata gelince türkiye de gerçekten pahalı keşke ssk ödese yurtdışındaki tanıdığım olmasa benim de kullanma şansım olmayacaktı. cidden %100 tavsiye ederim. bir ben deki pilli falan değil gelen ürün aynı cep telefonu gibi şarjlı bir de bu şarj kablosunu internetten freestyle ın programını indirerek programdan analizini çıkarabiliyorsun ki bu nefis birşey
 • pahalı ama fikir süper.

  okuyucu ve sensörden oluşan bir sistem. 1 sensör 14 gün kullanılabiliyor ve 249 lira. cihaz da 249 lira. hadi o sürekli kullanılacağı için fiyatı makul..

  ayda 500 lira verirsen parmağını delmeden kan şekerini ölçebilirsin. güvenilir sonuç veriyor mu ? çok memnun olan da var olmayan da. sanırım insanlar bir süre daha kan alınmadan verilecek kan şekeri değerine çok güvenmeyeceklerdir.

  bu ürünü izlemekte, yapılan yorumları takip etmekte fayda var.

  web sitesi

  (bkz: abbott)
 • (bkz: #71730707)
 • bir daha almayi dusunmuyorum, zaten adamlara 1.250 tl kazandirmisim benden bu kadar. parayla rezil olmak istedim herhalde, toplamda 3 sensore sans verdim, piyango gibi adeta bir sensor iyi bir sensor rezalet - 70 farkla gosteriyor kac senelik makinama kiyasla.

  ılk sensor ise 9. gunde (14 gunluk sensor sozde) kolumdan dustu resmen, sonraki sensorlerde dusa girerken kolumu bandajla sararak cozum bulmustum; vaadettiklerinin bir kismini gerceklestirebilseler keske.

  bu olcumler arasi farki anlatip musteri hizmetlerinden iade talebinde bulununca sadece 30% ve uzeri farkli olunca iade aciyoruz denildi; herhangi bir tip 1 diyabetli 30% farkin ne denli onemli hatta hayati olabileceginin farkindadir. turkiye'ye bir gun umarim daha iyi alternatifler getirilir.