şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izmir karşıyaka da bulunan bir kayıt - prova stüdyosu.
  • kendi grubumla giripte calarken en cok haz aldigim studyodur. ortami ve evime olan yakinligi beni herzaman cezbetmektedir. kesinlikle vazgecilmezler arasinda.

(bkz: frekans sen bizim her seyimizsin)
    (bkz: evrim sen bizim her seyimizsin)
  • the redundants'ın da prova yaptığı stüdyo.
  • evrimin eski bir tandigi olarak orayi nasil zorluklarla actiklarini bilirim ve ne hale getirdiklerini de duyuyorum daha da seviniyorum. ayrica evrim eskiden surrender grubunun klavyecisiydi.
  • affliction grubuna ait olan stüdyodur.kar$ıyaka çar$ısı içinde bulunmaktadır.
  • rutubet ve neden olduğu koku sorunu aşılırsa, tadından yenmeyecek bir stüdyodur.

edit : rutubet te yok koku da evelallah.. tadından yenmiyor şimdilerde.
  • kesinlikle kadıköydeki çalışması en zevkli stüdyolardan birinci ya da ikincisidir rahat ve geniştir, ses düzeni de gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra şukela bir boyuta ulaşmaktadır, ayrıca sahibinin ilgi ve alakası samimiyetinden kaynaklanır, sırf onu görmek muhabbet etmek iki hal hatır sormak için bile gidilir.
  • izmir'in en iyi studyosu. geniş, ferah, aydınlık bir yer ayrıca ses sistemleri de çok iyi.
  • geçtiğimiz günlerde devredilmiştir. umarız yeni sahipleri ikinci evimiz olan bu studyoyu aynı ruhla daha iyi günlere taşırlar.
  • devredilmesi ile beraber bateri ve gitar anfileri dışında eskiye dair hiç bir ekipman barındırmayan stüdyo...stüdyonun 2 ortağından* biri olan aytunç askere gidecektir.
    *evrim bir yerlere gitmiyor.stüdyo'nun elemanı murat işe devam ediyor...