şükela:  tümü | bugün
  • turkiyede ilk magazasini kanyonda acan ve urunlerinde asla kimyasal madde kullanmadigini iddia eden yunan kozmetik markasi. pasta, kek, dondurma seklindeki sabunlarini dilimleyerek gramla alabiliyorsunuz. yurtdisindaki bazi magazalarinda fresh facial bar dedikleri bolumde gozunuzun onunde buzdolabinda 10 gun saklanabilen yuz maskesi hazirliyorlar.
  • hansel ve gretelin kozmetik mağazası bu. hiçbir restoran, cafe, pastane bukadar iştah açıcı değildir. üstüne krema dökülmüş görüntülü kekten bir dilim kesip içindeki gerçek çikolata parçacıklarına rağmen onun bir sabun` : evet sabun` olduğunu kabul etmeye çalışırken olgunlaşır insan, çilekli kivili turtaların "banyo tuzu" olduğunu öğrendiği halde dişleri kamaşır, gizlice tırnağını geçirirken bulur kendini ürünlere. tam mağazadan çıkarken koca dondurma kovalarına doldurulmuş rengarenk kremalar ve yanında da kaşıklar gördüğünde ise "akıllıca düşünmüşler, bukadar iştah açıldıktan sonra herkes bu dondurmalardan alıcaktır" der ve fakat onların yüz maskesi olduğunu ve kaşıklarla küçük plastik kaplara doldurularak satın alındığını öğrenir. hiçbişi almadan çıkılır, haagen dazs'a filan koşulur.

kapısına "adet döneminde içeri girmeniz tavsiye edilmez" temalı bir levha asılması uygun olacaktır, böylesi insanlığa sığmıyo.
  • itiraf ediyorum evet artık bende aldatan biriyim.tutku derecesinde bağlı olduğum lush 'ı fresh line ile aldattım.hem de bir kaç ürünle.armada alışveriş merkezindeki mağazalarının önünden 3. geçişimde ve yine ürünlere bakarken kızın merhaba hoşgeldiniz demesiyle oldu herşey.bir anda neden bilmem elim kavunlu sabunlarına gitti sonra birde çikolatalısını koklayım derken kendimi kaybetmişim.ama lush da emperor of the ice cream sabununu kaldırmasalardı tek suçlu ben değilim burda .benim de ihtiyaçlarım var ama değil mi yani
  • insanda bağımlılık yaratacak denli güzel kokan, üstelik faydası da bol olan ürünlere sahip kozmetik firması. muhtemelen doğallığı nedeniyle ürünleri ciddi ciddi tuzlu olmasına rağmen*, ürünleri uzunca bir müddet iş görüyor. örneğin o güzelim parfümlerinin esanslarından bir damla gün boyu misler gibi gelir insanın burnuna. poseidon serisi insana kendini deniz tanrıçası gibi hissettirir*, zaten sevdalısıysanız iyice leyla gezersiniz ortalarda.
  • bugün, içeri girip üç sabun bir losyon iki de krem almam dört dakika sürdü. ürünlerin benzer markalara göre çok daha kaliteli olduğu ilk bakışta anlaşılıyor. kullanım deneyimlerimi daha sonra paylaşacağım.
  • istanbul kanyon daki subesinin akıbetini merak ettigim firma.web sitelerindeki subelerde gorunmuyor ne yani kalkıp ankara'ya mı gideceğiz.
  • phaedra ve poseidon isimli ürünlerin bütün çeşitlerinden gönül rahatlığıyla alınabilir. ödenen her kurusun karşılığını veriyorlar.
  • electra isimli çocuklar için üretilen bir sabunu var bu markanın, fazla sorunlu bir cildiniz yoksa (çok az sivilceli/karma dahil) günlük cilt temizliği için çok iyi geliyor. haftada bir killi maske artı güzel bir kremle desteklenince pek güzel oluyor. bir de mayonezli saç maskesi var, "ay kırıklandı kestirmesem olmaz mı şimdi?" derdine çare oluyor. bütün ürünlerinin ortak özelliği ise şahane kokmaları. deneme ürünlerini ısrarla isteyiniz.
  • tek kelimeyle muhteşem marka. sivilce sabunu kullandım, 30 liraya almıştım ve her gün sabah-akşam kullanmama rağmen 3 aydan fazla süre yetti bana. ayrıca aleo vera maskesini de kullandım ağız ve burun kenarlarım aşırı kuru pul pul dökülüyordu, o da çok iyi geldi. çalışanları ise, en azından benim gittiğim mağazalarında* öyle, ürünleri size kakalamaya çalışmıyorlar, ihtiyacınız yoksa satmıyorlar hatta. kısacası bayılıyorum ben fresh line ürünlerine.
  • armada'da mağazası olan kozmetik dükkanıdır.

arkadaşım sayesinde haberim oldu buradan. ürünleri çok kaliteli. ben, cassandra ışıltılı vücut nemlendiricisi aldım ve çok memnun kaldım. hem çok güzel kokuyor hem de teninizi yumuşacık yapıyor.