şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir yabancı dizi.izlemedim ama şimdilik imdb'de 8.1 puan almış.

  http://www.imdb.com/title/tt1844923/
 • ingiliz bir ailenin her cuma gecesi birlikte yemek yemesini konu alan ingiliz dizisi. birbirleriyle sürekli didişen 2 erkek kardeş, işitme cihazı sürekli kulağında olmasına karşın açmayan çöp meraklısı bir baba ve komşuları jim tarafından sürekli taciz edilen bir annenin diyalogları altında geçiyor.
  yeni bir fikir değil, yine de eğlenceli.

  http://www.channel4.com/…rammes/friday-night-dinner
 • dizinin ana eksenini goodman ailesinin her hafta yediği şabat yemeği oluşturuyor (günbatımı ertesi güne geçiş için gerekli tek kriter olduğundan cuma akşamı aslında cumartesi'ne geçilmiş sayılıyor haliyle). her aile üyesinin ayrı ayrı aşırı tuhaflık ve takıntıları ve yapışkan komşu ucube jim'in sadece mimikleriyle dahi seyirciyi gülmekten geberttikleri harika yapım. kabak tadı veren amerikan sitcom'larından senelerdir bıkmış olanlar için mucizevi bir çözüm*. ikinci sezon çekimlerine mart 2012'de başlanmış olup, önümüzdeki sonbaharda başlayacak yeni sezonda yayınlanacağı duyuruldu öte yandan. tamsin greig'in çok müthiş olduğunu da belirtmeliyim.
 • black books'tan fran ve spaced'deki manyak ressamın zaten dizideki 5 oyuncudan ikisini oluşturduğu diğerlerinin de hiç altta kalmayan performanslarıyla canlandırdığı bbc komedisi. the it crowd'dan beri ilk kez bir dizinin ilk sezonunu 2.5 saat içinde izledim çünkü bunun da ilk sezonu 6 bölüm :( başlarda rahatsız edici (disturbingly funny dedikleri bu olsa gerek) komikliği ilerleyen bölümlerde bildiğimiz komedi dizisi halini alıyor. ilk cümlelerde refere ettiğim dizilieri sevenler bunu da komik bulacaktır.
 • 22 temmuz cuma günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam edecekmiş.
 • dördüncü sezonu geç de olsa muazzam başlayıp devam etmektedir. rahatsızlık yer yer tavan yapmaktadır. umarım uzun soluklu bir dizi olur.
 • hakkında nasıl bu kadar az entry olabilir şaşırdığım dizi. vhoaa? mardiiin. izleyin lan şunu.