• oynaması çok eğlenceli olan survival korku oyunu. özellikle filmi izleyen insanlar için oynama zevki iki katına çıkıyor. 6 saat sonra ilk kez jason ile oynama şansı elde ettim ve inanılmaz keyif aldım. ilk jason deneyimim olmasına rağmen bir kişi hariç geri kalanları çeşitli fantezilerle öldürdüm. * eğer oyunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız oynamaya başlamadan önce 2-3 saat twitch.tv üzerinden oyunun yayınlarını izleyin ve oyunun mantığını kaptıktan sonra oyuna girin. eğer büyük bir arkadaş grubunuz varsa ve hep beraber oynama şansınız olursa daha zevkli ve eğlenceli olacağını düşünüyorum.

60 liralık fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum zira yabancı kullanıcılara $40'lık bir fiyattan satılıyor.
  • telif hakkı nedeniyle davayı kaybeden oyunun yapımcısı gun media'nın güncelleme getirmediği oyun olur kendisi.

jason voorhees'i her zaman severek izlemişimdir. oyunda da toplam 500 saatim var. ilk çıktığı zamandan beri oynayanlardan biriyim. o zamanlar hileciler yoktu. herkes oyundan keyif alıyordu. şimdi ise hileciler, buglar, doğru düzgün bulunamayan playerlar yüzünden oyun çökmüş durumda. telif hakkı dolayısıyla firma oyuna güncelleme falan da getiremiyor maalesef. oyun öylece ortada kala kaldı.

hayır benim anlamadığım konu şu,
    böyle bir oyun yapıyorsun, ilk çıktığı zamanlar baya patlıyor her twitch yayıncısı oynayıp güzel de sükse yaptı. oyun baya hypelandı ama gel gör ki telif haklarını almıyorsun. yani bu nasıl bir vurdumduymazlık? hiç mi oyun yapılırken acaba demediniz? tuhaf yani...

umarım sorun en kısa sürede bir şekilde çözülür de şu güzel oyun eski zamanlarına geri döner.
  • jason voorhees' i pc ve konsol ekranlarında görmemizi sağlayacak kickstarter projesi. mobil oyunlarıyla adından söz ettirmiş gun media tarafından unreal engine 4 motoruyla hazırlanmaya başlanmış. oyun açık dünya olacakmış. açık dünya ve korku güzel bi harman olacaktır ki işin içinde jason abimiz var. yürüken arkamzda bi anda kih kih ah ah ah diye geldiğini bi düşünün.

aha bu da vidyosu

https://www.youtube.com/watch?v=vjnm2pthbfm

"jason. my special, special boy. they must be punished, jason"
  • ekim ayı ps plus oyunlarındadır bedava indirebilirsiniz.
  • ağustos ayında hikaye modu gelecek denmesine rağmen gelmemiştir. harita bari ekleyin çoklu moda zira her şey ezbere döndü artık.

ps 4 için söylüyorum, 100 liranıza yazıktır. 40 tl'ye düşerse eğer anca ederi odur şu anda. hikaye modu gelirse bilmem.
  • bu aralar herkesin çatır çatır oynadığı oyun. ben de oynamak istiyorum ama vaktim yok. sonra tam buna üzüleceğim sırada zaten alacak param da olmadığı aklıma geliyor, ona üzülüyorum.

ayrıca kadınlar jason olduğunda bütün delilikleri ortaya çıkıyor. oyuncularla uğraşmaları, psikopatça sataşmaları çok komik. izlemesi çok keyifli.
  • günlerdir başından kalkamadığım oyun. özellikle geceleri insanı gerim gerim geriyor. bu ay ps store dan ücretsiz sahip olduğumu da belirtmek isterim.
  • kamp yapmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir deneyim bence. başınıza neler gelebileceğine dair bir iki fikir edinebilirsiniz. hem oynaması eğlenceli olduğu için kampa gitmenize de gerek kalmaz.
  • grafikleriyle yürekleri hoplatan oyundur.
  • sinclair spectrum da oynardık, ne efsane günlerdi. dktronics interface ve quick shot 1 joystick ile.
hesabın var mı? giriş yap