aynı isimde "friends" başlığı da var
  • gerçek olmayan film.

kandırmayın friendsseverleri.
  • maalesef gerçekleşmeyecek olandır.

fragman da başarılı hazırlanmış ama fake.

cougar town, web therapy, episodes dizilerinden sahneleri kolajlamışlar.

boşuna beklemeyin kısacası.
  • filmini yapmak dizinin yerini etkiler. dizi öyle mükemmel ki hiç ellenmemesi gerekiyor bence.
    zaten davidle jennifer gerçek hayatta küsmüşler çünkü bizim rach rossu düğününe çağırmamış belki son anda durdururdu ha:s neyse courtneyle jennifer hala bestfriend kategorisindelermiş o yüzden davidle monica da görüşmüyormuş. sevgili chandlerımıza da çok üzülüyorum alkol cok yaşlandırmış...
  • tutarsa yeni bir cigir acar, pesinden; seinfeld, how i met your mother, coupling, beverly hills 90210, baywatch vs cektikce cekerler...
  • pezevenkler bir de trailer yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=v5hom8_3mja
  • 2018 yılında gösterime girecektir. bekliyoruz.
  • bokunu çıkarmayın, zaten dünya kadar sezon çektiniz joey tribbianiyi nirvanaya, phoebeyi kalbimizin baş köşesine taşıdınız bırakın hatırladığımız gibi kalsınlar; lan oğlum kendinize gelin asmalı konak mısınız siz dedirten projedir. olmasın allam lütfen olmasın.
  • 150 kere tüm oyuncular tarafından olmayacağı dile getirilmiş olsa da hala heyecan yarattırmaya devam etmekte olan, olmayan film.
  • evet arkadaşlar inanılmaz ama gerçek oluyor bu iş. inanmayanlar için aşağıda amazon sayfasındaki haber kaynağını bıraktım, hemen tıklayıp bakın. biraz önce diesney ceo'su bob chuck tarafından açıklandı. çok ilginç günler bizi bekliyor. :) bu dizinin aşığı olarak baya bir heyecanlandım. filmin yanında, filmin nasıl çekileceği de baya ilginç. hemen tercüme ediyorum.

warner bros. television şirketine bağlı bright/kauffman/crane productions haklarını 400 milyon dolara diesney'e satmış. satış biraz önce onaylanmış. bu rakam rekor olan avatar'ı yani 237 milyon doları büyük bir farkla geçerek yeni bir dünya rekoru oldu. beni tedirgin eden ise diesney'in bu aralar her eski efsaneye el atıp bok ediyor oluşu. inşallah bu güzel sonuç verir.

filmin netflix ve başka kanallara satışları ile ilgili bir şeyler de anlatılıyor linkte ama orayı tam anlamadım. sanırım eskiden dizinin hakları için ödenen paralar nedeni ile her platformda yayınlanması ile ilgili hukuki bazı engeller var ama çok da önemli değil. illa izleriz bir şekilde.

en ilginç açıklamalardan birisi ise şu, filmi filmin yıldızları genç halleri ile oynayacaklarmış. bu da yapay zeka yardımı ile yapılacak en büyük işlerden birisi olacakmış. yani film 2000'li yıllarda geçecekmiş, filmin yıldızları yapay zeka yardımı ile genç olarak görüneceklermiş. konu da kaldığı yerden devam eder herhalde diye düşünüyorum. tom cruise ve morgan freeman'in yapay zeka ile konuşturulduğu videoları hatırlarsanız bu tekniğin başarılı sonuç vereceğini tahmin edebiliriz sanırım.

dizinin yıldızlarının hepsi eşit para almayı kabul etmişler ama ne kadar alacakları henüz açıklanmadı. filmin tarihi vs. henüz belli değilmiş. ama hedefler çekimleri 2022 yılında bitirip 2023 aralık ayında tamamlamak. ayrıca büyük ihtimalle senaryo ekibinde mathew perry'de olacakmış. ayrıca filmin galasında büyük bir reunion yapılacakmış.

kaynak neydi? kaynak emekti. gelişmeleri paylaşacağım.

https://www.amazon.com.tr/…s-uk-İthal/dp/b000so7luk
hesabın var mı? giriş yap