• seinfeld insanı olarak dede oluyoruz o zaman, dediğim versus.
  • himym izlerken friends’i de izlemiş biri olarak geri dönüp genelde himym izlerken buluyorum kendimi. friends tabii daha eski olduğundan himym yaşadığımız zaman dilimiyle uyuşuyor neticede. bi’ de genelde yemek yerken friends izlemiştim. o yüzden otomatik olarak acıkıyorum friends izleyince. artı himym genelde pub’da geçtiğinden canım hep himym izlerken bira istiyor.
    kendimi mutsuz ya da hasta hissettiğimde muhakkak bi’ bölüm de olsa himym izlerim. net.*
  • araya seinfeld sokuşturmaya çalışmayın friends, himym ile seinfeld içerik olarak çok ayrı kulvarlar. adam gelmiş seinfeld insanı olarak hede hödö diyor. anladık izledin.

friends insanı arkadaşlarıyla kafede buluşur, kahvesini içer goygoyunu yapar.

himym insanı arkadaşlarıyla barda buluşur, dedikodu yapar sonra goygoyunu yapar.

edit: imla
  • how ı met your mother'in yüzde yetmişi friends alıntısı ve aynı şeyi anlatan bölümleri üst üste seyredince friends'in konuları daha güzel işlediğini görüyoruz . robin ve barney'e rağmen how ı met your mother'i bitirebildiysem erkek versiyonum ted , hayallerimin zirvesi marshall ve benzetilmekten bıkmak üzere olduğum lily sayesinde . friends'te gunther dâhil herkes başlı başına yıldız , oyunculuk dersi verir gibi oynamışlar . ayrıca belirtmek isterim ki chandler muriel bing'in bir mimiği , how ı met your mother'in herhangi bir sezonundan daha komik eğer konu komediyse .
  • biri mizahı seviyordur diğeri gülmeyi
hesabın var mı? giriş yap