şükela:  tümü | bugün
 • moda caddesi üzerinde buruna doğru giderken solda gözünüze tabelası çarpacak olan veterinerimiz. kendileri 24 saat açık olup acil sorunlarınızda telefon dahi açsanız müşterisi olmasanız da yardımcı olabilmekteler. yanlız fiyatları biraz yüksekmiş diğer veterinerlere göre.
  http://www.friendsvet.com/
 • sahibi tatsız bir olaya karışmış...

  http://zibirixia.blogspot.com/…saldrya-ugranlr.html
 • iki köpek tekmeleyip, bir kadın dövdüğü iddia edilen veterinere sahip poliklinik.
 • hayvan sevgisi barındırmayan paragöz veteriner(!) polikliniği. ama gelin görün ki asıl kliniklik olan sahibi...
 • sahibini bilemiyorum ama ileri derecede rahatsız veteriner ekibine sahip bir klinik burası. çalışanların hepsi mi sinir hastası ve kompleks sahibi olur, nasıl bir araya gelmişler, üstelik bir sağlık kurumunda? şaka gibi bir yer gerçekten kızamıyorsunuz bile. moda'da birbirinden değerli ve yetenekli veteriner hekimler varken burası da ne böyle dostum diye düşünmeden edemiyor insan.
 • kedimin %50 başarılı geçme şansı olan ameliyatını yapan, kurtulamadığında benimle birlikte gözleri dolan, ücret olarak sadece kullanılan malzemenin parasını alan kemal güzel'in çalıştığı klinik.

  son derece ilgili ve yardımseverdirler. 7 gün 24 saat açık olmaları kadıköy civarında yaşayan hayvanseverler için güvencedir.

  lütfen, hayvanınıza acil müdahale gerektiğinde nereye götüreceğinizi önceden düşünün. mutlaka bir b planınız da olsun. şehirler bebek gibi sevdiğiniz masum bir hayvanın canını hiçe sayacak kadar acımasız.

  *
 • moda caddesi üzerinde bulunan, 24 saat açık klinik.

  aynı başlığın altında iki farklı veteriner kliniğinden bahsediliyor hissiyatına kapıldım. zira benim gördüğüm klinik son derece barışçıl, hoşgörülü, hayvan sever bir klinik. şu moda caddesi'nde, finansbank'ın altında kalan klinik hani.

  özellikle veteriner kemal bey, acil ve kritik durumlar için güvenilir bir kapıdır.

  not: kendilerinden para falan almadım. kedimiz için yaptığı fedakarlıkları gözlerimle gördüm.
 • kendilerine götürdüğümüz 1 haftalık yavrunun sadece suratına bakıp ölür bu diyen çalışanlara sahip klinik. o ölür dedikleri yavru şuan yanılmıyorsam 3 yaşında.
 • saldırgan köpeğini tasmasız olarak dolaştıran ve yaptığı saldırıyı sanki çocuğunun ilk adımlarını anlatır gibi anlatan (köpeğin boyu küçük olunca saldırganlığı hoş görülmüyor) kişi tarafından hakkında yazılar yazılan mekan.

  hayır anlamıyorum, bir köpeğin başka bir köpeğe saldırması ve hatta ısırması nasıl mazur görülür?!? bunu savunan kişi nasıl bir ruh hali içindedir?

  http://zibirixia.blogspot.com.tr/…o-ilk-kavgas.html