şükela:  tümü | bugün
962 entry daha
  • himym daha onde bir dizi.

evet friends bu turun oncusu ve himym de friends'ten bir suru unsur barindiriyor icerisinde. yani bunu soylemek icin iki diziden de birer bolum izlemeniz yeterli.

friends'in esprilerini komik bulanlar ya 35+ yasinda ya da gercekten mizah anlayisi yok bu arada. friends, 2 sezon izledim, sadece 1-2 sefer tebessum ettim (zorla). uzun zamandir bu kadar bayat, bu kadar basit esprilere sahit olmamistim.
    94 yapimi bir dizi, o zaman komik olabilir bu tip seyler ancak su anda bayat ve bayagi.

friends kotu bir dizi midir? bence degil, begendim. ama himym baha daha cok hitap ediyor.

himym, friends'ten daha sonra cikti diye bu onu friends'ten daha kotu yapmaz.

her neyse. ikisi de bitmis dizidir. himym ekranda daha uzun sure kalmistir.
  • hımym izleme performansı olarak daha bambam olabilir fakat friends her zaman daha insana dair, insanın içinden, insansıdır. ve bana göre hımym karakterleri daha sentetik komikler, friends'de ise daha bebeksiler.
  • yıllarca bir himym fanı olarak friends'ten nefret etmeyi her ne kadar kendime görev edinmiş olsam da, karantina günlerinde zaman öldürürüm kafasıyla izlemeye başladığımda gördüm ki himym baya friends'ten aparılmış.

yine de himym'in yeri ayrıdır. daha eğlencelidir. daha sıcaktır. benim için. eğer seinfeld ve friends aparması olarak bakılmazsa belki bir tür remake olarak bakılırsa bu iki şovdan da daha iyidir. ki bir bakıma friends'de, seinfeld remake'idir ve seinfeld'den daha iyidir, himym'de friends remake'idir ve friends'den daha iyidir.
  • önce himym izlememe rağmen, himym asla friends kadar hiç güldürmedi. hatta yanına bile yaklaşmadı.
  • önce hpw i met your mother izlememe ragmen cok net söyleyebilirim ki friends havada karada tokatlar

friendsin sadece ilk sezonu orta halliyken,diger 9 sezonu çok güzeldir. himym son 4 sezonu tebessum bile ettirmeyevek kadar kötüdur.

himym karakterleri ve bolunlerin bazilari bire bir friendsten calintidir.öyleki izlerken yok artik diyorsunuz.
  • kıyaslanamaz. friends orijinal ayakkabı ise himym çakmasıdır.
  • friends komik değil diyen insanla ilişkiyi kesin. çok ciddiyim, o insandan hayır gelmez.
  • that 70's show'un 2'sinden de iyi olduğu gerçeğini unutmamak lazım.
  • how i met your mother son sezonlarında kabak tadı vermiştir.**