şükela:  tümü | bugün
 • kıbrıs gezimin muazzam geçmesine neden olan organizasyon ekibi. özellikle cumartesi akşamı cratos'da bulunan mad isimli mekanda verdikleri parti ile bana kıbrısın sadece kumar oynamak için gelinecek biyer olmadığını ispatladılar. bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar ve güzel çalışmalarının devamını dilerim.
 • yine gelecek vadeden, telegram grubu her geçen gün artan, kulaktan kulağa marka müşteri ağını oluşturmayı hedefleyen bir ico.

  kayıt için bu link kullanılabilir.
 • hypeı yüksek, iş yapabilecek gibi görünen bir blockchain projesi. whiteliste katılmakta fayda var.
  pazarlama işindeki "word of mouth" denilen ağızdan ağıza pazarlama işini bir platforma taşıma hedefleri var arkadaşların.
  katılırken referansımı kullanırsanız ayrıca memnun olurum: friendz ico
 • sosyal medya ve dijital reklam alanında proje geliştirecek yeni bir ico. proje sağlam görünüyor. şu an airdrop sürecinde. dileyenler buradan katılım sağlayabilir.
 • şu an piyasada en önemli girişimlerden biri reklamcılık oluşumu. neredeyse tüm sosyal medya platformları yavaş yavaş reklamlara boğuluyor. bu adamlar da bunu görmüş olacaklar ki bu potansiyeli bir ico'ya dönüştürmeye karar vermişler.

  buradan üye olabilirsiniz
 • iyi bir proje şuradan üye olursanız bana da yardımcı olmuş olursunuz .

  https://steward.friendz.io/go?r=nji5ndk
 • erc20 altyapısını kullanan coin. ico 1 mart tarihinde başlayacak. airdrop kapsamında telegram, twitter ve eth wallet kaydı sonrası 20 coin kazanıyorsunuz. sonrasında referans ile 3000e kadar yolu varmış.
  kayıt için refli link
 • friendz, kullanıcıları reklam kampanyalarına katılmakla ödüllendiren dijital bir reklam projesidir. bir çeşit influencer pazarlama olduğunu söyleyebilirsiniz. aradaki ana fark, normalde internet reklamcılığı; internet ünlüleri, youtuberlar, twitch yayıncıları vb. tarafından yapılırken friendz platformunda herkes influencerdır.

  friendz projesinin en önemli yönü, 2016'dan beri iş dünyasında olmaları, ürünlerinin faaliyete geçmiş olup kar etmeleridir; ayrıca müşteri ve kullanıcı profili de sağlam görünüyor. bu bile tek başına friendz projesini gayet özel kılıyor çünkü tıkır tıkır işleyen bir iş modelini bir kenara bırakalım, ıco satışı başlamadan minimum viable product’ı (mvp) bitirilmiş yeni bir proje bile çok nadir bir durumdur.

  token modeli iyi görünüyor, gelecekte tokenlerin %30’unu geri satın alacaklar; bu da toplam arzı azaltacağı için taleple orantılı olarak tokenin fiyatının artmasına sebep olacaktır. tek sorun, ıco'nun hard cap’ının ortalamanın üstünde olmasıdır (yaklaşık $ 45mil.). dijital pazarlama, çok fazla potansiyele sahip, hızla büyüyen bir endüstridir. friendz bu alanda sağlam bir proje olarak kendini göstermektedir.

  projeyle ilgilenmeniz takdirinde referans linkimi kullanırsanız sevinirim;

  https://steward.friendz.io/go?r=otaxnju

  ana website: https://friendz.io/

  telegram grubu: https://web.telegram.org/#/im?p=@friendzico
  projeyle ilgili sorularınızı direk olarak adminlere sorabilirsiniz.

  projenin detaylarının açıklandığı white paper: https://friendz.io/white-paper.html

  diğer projelerin kısa incelemelerinin bulunduğu ve nasıl bedava kripto para elde edebileceğinizi adım adım anlattığım rehberim; https://docs.google.com/…6-tfz-_we/edit?usp=sharing

  yatırım tavsiyesi değildir; her zaman kendi araştırmalarınızı yapın (dyor).
 • peer to peer communication baz alinarak olusturulan bir reklam projesi. ornegin sizden bir urunun tanitimini yapabilmek icin basit bir icerik gelistirmenizi isteyecekler, bir fotograf veya bir ilan gibi. bu gelistirmis oldugunuz icerik sosyal medyada kullanilacak ve hem urunun reklami yapilacak hem siz bunun karsiliginda token kazanabileceksiniz.

  markalarin sosyal platformlarda kullanicilarla bulusmasini saglayan temel uygulama olmak gibi bir hedefleri var. yatirima deger gibi gozukuyor. asagidaki linkten uye olabilir ve airdrop bitene kadar token toplayabilirisiniz.

  friendz ico