şükela:  tümü | bugün
  • kolayı bitirdikten sonra, şişe etiketinin arkasında bağımsız bir müzik festivalinin bilgisi ile size süpriz yapabilir.
  • kafein mafein bilmem de, güzel bir şey. su gibi akıyor. tatlı tatlı. için.
  • hamburg'lu bir içecektir. güzeldir. hamburg gibi kokar.
  • almanya'dan ağzımda kalan en güzel tat. kafein oranı yüksek ve limonlu. akşamdan kalma olunca pek güzel giderdi bu, yanında da sigara, oh.
  • 2002'de iki arkadaş kurmuş bunun şirketini birkaçbin euro bütçeyle. yumuşak bi içimi var, içindekilerin de oldukça doğal olduklarını iddia ediyorlar. bir de sadece cam şişede satılmakta.
  • hamburgta coca cola satişini yasaklatmis sanirim.

coca cola yok şehirde. bi bu var.

not: ikisini de sevmem. sadece dikkatimi çekti ve sordum bi kac kisiye.
  • angela merkel'li afis yapacak tassagi gösterememis kola markasi
  • iki kafadarın 1999 yılında edindikleri kafein + kola fikrini markalaştırdığı ve şu aralar popülerliği avrupa'da acayip olan içecek markası. kendisi benim için de bir love mark.

ürünlerinin doğallığı, sürdürülebilirlik kıstasını bir ilke edinmiş, cam şişeden vazgeçmeyen über ötesi bir içecek markasıdır. reklam kampanyaları da çok esprili ve vurucu.

logosunun hikayesi de şöyle: bu iki kafadar logo tasarlatacak bir ajans bulamamışlar. çünkü yeterli paraları yokmuş. bundan dolayı da kendi silüetlerini içeren bir logo yapmaya karar vermişler. böylece logo legal olarak uygun mu değil mi araştırması yapmalarına da gerek kalmamış, vakit kaybetmeden piyasaya girmişlerdir.

eğer mümkün olursa türkiye'ye bu markayı getirtmek acayip isterim. tabii 0,33 lt lik kolaya hipster bir cafe/barda 10-12 lira verecek birileri çıkar mı o biraz muamma.
  • muhteşem içecek. normalde kolayı ve bu gibi şekerleri içecekleri sevmeyen biri olarak, haftada bir içmeye başladığım içecek. özellikle haftasonu akşamdan kalma isem, öğle yemeğinde daima bulundurmaya çalışıyorum.
    buradan frizt'in içecek menüsüne bakabilirsiniz.

şu anlık favorim olanı ise :

fritz-limo apple, cherry and elderberry a unique fruit combination of apples, cherries and elderberries – this delicious, finely balanced drink is the jewel in our crown. 23% fruit juice content.
  • coca cola'nın 10 kaplan gücündeki hali gibi lan. çok çok güzel bir tadı var ama formülü sadece şirketin iki ortağında varmış ve aynı uçağa binmiyorlarmış.