• canlı olarak şurdan dinlenebilir ve izlenebilir.
    2:22 den sonraki melodiyle ayrı diyarlara götürür namussuz.
  • be'lakor parçası...tırpandan hükümdarlık asasına şeklinde çevirilebilir türkçeye..yaklaşık 7 dakka sürer, böyle destanvari, epic melodilere sahiptir..1:30 falan civarında parça böyle ilginç bi şeyler yapar, king, slave, child, your fates are united der, oradan sonra gene böyle ilginç ilginç şeyler yapar..solo kısmı gelir, noluoruz lan, kim lan bunlar dedirtir...çook ama çok iyi parçadır..albümün kendisi de güzeldir ama bu parça ayrı bi güzeldir..sözleri ve kendisi şu şekildedir..

i knew you some years before
    deep in prayer under bough
    futile sighs in vital skin
    your flesh caressed by night

yet change came quickly
    a bruise in the air, it staggered within
    sweet sickly rot
    black wound infection

king, slave, child
    your fates are united
    an unending row to the grave
    a single dance now, all eyes are shut
    blind to the earthly

begging now to forget who i am
    emperor, your sword is useless
    shattered crowns so swiftly
    fragile as the scythe

aching bones cling to swollen limbs
    despair floods all senses
    the world is dying around me

gaping in mirth, his old eyes spoke
    where you are now - i once was
    and what i am now - you soon will be
    nothingness awaits you

begging now to regain what i've lost
    the tale of life is but a picture
    a flash in an abyss, a dream in the void

see that there is no meaning,
    understand eternal death
    you long now to try what you once feared
    but the time is gone and dust will be your legacy

http://www.youtube.com/watch?v=gum1nqtvheq
  • be'lakor'un melodi manyağı parçası.
  • belakor'un 2009 tarihli stone's reach albümünü tek şarkılık görüyordum. bu albümde benim için geri dönüp dinleyeceğim tek parça uzunca bir süre countless skies olmuştu. ancak şu günlerde albümü tekrar dinleyince bu parçaya çok büyük bir haksızlık ettiğimi fark ettim. teknik bilgisi zayıf biri olarak gitardaki melodi geçişlerine bittiğim bir parça olmuş. .*
  • sarkilarin tanrisi. mdm tarihinin en iyi parcasi olabilir mi? biri beni tokatlasin gercekten, "oha lan ayi, abartma" falan desin. bu nasil bir sarkidir lan? hayir yani cidden biri bu sarkinin tanimini yapsin. tamam, the gallery, lethe, insanity's crescendo falan muhtesem sarkilar, zaten melodic death denince benim icin bir tek dark tranquillity vardir falan tamam da, aga bu harbiden baska bir sey be. dinleyin abi, bol bol dinleyin, melodeath seviyorum diyen kesin dinlesin.
  • bu sarkının introsundan hemen sonra gelen ve cok kısa süren bir melodi vardır. keske daha uzun olsaymıs dedirtir. bence albümün en iyi sarkisidir.
  • https://youtu.be/y87bvc8tg2q?t=255
    4:20 civarı giren kısmıyla dağıtan be'lakor şarkısı.
  • melodik death metal camiasında bugüne kadar gördüğüm en güzel riff'i barındıran şarkı.

https://youtu.be/poiqoorj-fy?t=681
hesabın var mı? giriş yap