şükela:  tümü | bugün
 • akıllı kefir. kafkaslardan gelen gerçek lezzet.
  butik ürünleri olan, misyonunu kefirden çıkartan, çok da lezzetli ürünleri olan marka.

  hakkımızda diyorlar,

  ''günümüzde sağlıklı ve doğal beslenmenin önemini çok iyi bilen fropie, sizlere doğal ve sağlıklı ürünler sunmak amacıyla mayıs 2013 yılında kuruldu.. yüzde yüz türk sermayesiyle kurulan fropie, carrefoursa ile stratejik işbirliği yaparak eylül 2013 yılında ilk şubesini levent iş bankası kulelerinde bulunan carrefoursa expres mağazasında sizlerin beğenisine sundu.. bir yıl gibi kısa bir sürede yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşan fropie, 2015 yılını 28 satış noktasına ulaşarak tamamladı. 2016 yılı hedefini 60 satış noktası olarak belirleyen fropie, sizlerin göstermiş olduğu teveccühe layık olmak için kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir…''

  ben ki daha bu yıl kendileri ile tanıştım. bu insanlar 2013 yılından beri varlar. belki de iş bankası kulelerinde çalışsaydım bilebilirdim. demek ki 1 yıl kadar plazanın kaliteli insanlarına seslerini duyurdu. olsun. anadolu yakasına da geldi bir şekilde bu da kabulümüz.
  bir de quark'ları var ki sormayın. gerçek quark budur dedirtiyor. piyasada bir anda çıkan quark ateşini ciddi anlamda söndürür. gerçekten quark'ın ne olduğunu bilen kitle kesinlikle bunu deneyecektir.
  kefirlerinden keten tohumlusunu denedim barsaklarınıza resmen hükmediyor. sağlık için kefir için.

  umarım daha da yayılır ve ürün kapasitelerini arttırırlar. buradan yetkililere seslendim. merkez şişli.

  (bkz: http://www.fropie.com.tr/fropie/)
 • cihangir carrefour'da tesadüfen keşfedip denedim ve de kefirlerini pek bi beğendim. hiç öyle uyduruk market ürünleri/markaları gibi değil, gayet en bi evde mayalanmış gibi. inek sütü ve keten tohumlusu gayet başarılı, sırada keçi sütü var. bir seneye yakın kefir mayası için melediğim ve de hiçbir yerde bulamadığım düşünülürse bu gayet iyi bir alternatif oldu. fiyatı 3-5 lira civarı, benim açımdan 'evde uğraşmaya değmez' fir meblağ yani. bir de 'gerçek' meyveli yoğurtları var, şeker ilavesiz vs. henüz denemedim de, bir gün de ondan alıcam bakalım. tebriklerimi sunar, başarılarının devamını dilerim efenm.
 • levent 199 carrefour'dan alıp denediğim ürün. lezzetli, yoğurdu sanki evde mayalanmış gibi tadı aynı. içinde meyveler vardı (kivi, elma, ananas, yaban mersini). 320ml'lik versiyonunu yedim, farklı boyutları var mıdır bilmiyorum, gayet doyurucu. yarın da keten tohumlusunu deneyeceğim. 320ml'lik meyvelisinin fiyatı 7,5tl.