aynı isimde "frostpunk (oyun)" başlığı da var
  • post apokaliptik havayı tam olarak yansıtan harika bir şehir yönetim oyunu. area 53'ün güzel bir inceleme videosu var.

input not support hatası alan çok fazla. siz de aynı hataya rastlayıp düzeltemediyseniz appdata/roaming/11bitsutdios/frostpunk/config.bin dosyasında değişiklik yapmanız gerekli.
  • yakın zamanda hakkında savcılığa suç duyurunda bulunacağim canlı.

öğretmenleri bu şekilde itham edemezsin.
  • bir yazar bozuntusu
    orhan veli dizeleri başlığına aktroll bilmem ne yazdığı için kendisine " olmuş mu bu güzel dizeler içine, böyle bknz" yazdığım için bana aktrol demişti.
    orhan veli dizeleri diyorum yanlış anlaşılmasın..
    eskiden bir yazarı yazdığı için uyarınca teşekkürler der siler ya da ben böyle bırakacağım derdi.
    şimdi direk nick altına gidip küfür yazıyorlar, troll yazıyorlar..
  • (bkz: aktroll)
  • çöpten hallice, düşünce yeteneği olmayan boş yere yazar yapılmış bir muhalefet trollü.

yanlış tarımın ve gereksiz sulamanın veganlar yüzünden olduğunu düşünen yazar. besi hayvanlarının hepsi doğaya salınıp ot ile besleniyor sanıyor herhalde. kendisine bilgi vereyim, bugün herkes vegan olsa ve bilinçli bir beslenme düzenine geçse, tarım alanları ve sulama artmaz, tam tersine azalır.

cahil olduğu konuda rahat rahat konuşsun diye de mesajları kapatmış. kutluyoruz. güzel yöntem.
  • omurilik soğanı seviyesinde bilişsel yetenekleriyle yazar olabilmiş bir zat. veganları tuz gölünde ölen flamingolardan sorumlu tuttuğu entrysi beni de tilt etti. böyle untermenschler spesifik olmayan nick seçtikleri için yeterince aleni olarak hakir görülmüyorlar ve bu husustan çok şikayetçiyim. lütfen bu entry frostpunk (yazar müsvettesi olan) başlığına taşınsın ya.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • bana aktroll diyen (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • chp'yi eleştiren herkesin nick altına aktroll yazan bir beyinsiz. sağ çomar neyse sol çomar da aynısıdır. girip entrylerimi okumaktan bile aciz bir gerizekalı.
hesabın var mı? giriş yap