• ford otomotiv sanayi as nin imkb islem kodudur.
  • bu yıl yatırımcısını çok mutlu etmiş kağıttır. 7-8 ay gibi bir sürede 4.40'dan 11.40'a çıkmıştır. bununla birlikte, bu yıl 2 kez de temettü dağıtması takdire şayandır. yarın da temettü dağıtılacağının açıklanması pastanın üstüne mum dikmiştir. lakin şu an alınacak kağıt değildir. kısa vadede anlık artışlara kapalıdır bu saatten sonra, artacağı kadar artmıştır zira.

aynısını sarky'den da bekliyoruz.
  • halihazırda 50 tl bandında işlem gören hisse senedidir. muhtemel vw anlaşmasının açıklanmasıyla 60 tl'yi aşacağını düşünüyorum. ytd.

edit: 55 tl civarında fiyatlanmaya başladı.
  • coronayla birlikte 40lara kadar düşmüş olan kağıttır bu günlerde 56 bandında dolaşıyor. sene sonu herşey normale dönerse 80e gider.

ytd.

edit: senenin bitmesine 2 ay var bu oldu 100.
    peki ben kendi dediğim şeye yatırım yaptım mı? no.
  • an itibariyle bist'teki en değerli şirket olmuştur, koç holding(kchol)'i geçerek.
  • an itibariyle kaya gibi bir bilanço açıklamıştır. 40 tane tavuğun olacağına 1 tane koç'un olsun demişler.
  • 1.5 ayda 100 tl'den 210 tl'ye geldi. ınanilmaz yukselis
  • iki gün üst üste tavan yapmış hisse senedidir. entry tarihi itibariyle 229.20 tl fiyattan işlem görmektedir.
  • bugün endeksi taşıması için güzel hacim yaptırıldı ve her zaman olan oyun sergilendi hisse kar satışı yerken (bkz: viop) bölümünden düşüşten gene para kazandılar. tavan beklentisi ile gene ürkütmeden devre kesiciler ile düşürdüler ülkenin gerçek anlamda düzeldiğini bir gün borsasının manipülasyona daha kapalı olduğunda anlayabilirsiniz. 2 milyar euro yatırım alan hisse şuan taban gitmemek için hala ky topluyor. uzun vadede çok üzeceğini sanmıyor olsam dahi birilerinin paranın zaman maliyetini sana kitlemesi çok rahatsız edici tüm belirtilenler hem bu başlığı (bkz: sol frame) yer alması için ayrıca borsamız hakkında değişmeyen kumarhane sistemini hatırlatmak için yazmış bulunuyorum. yukarıda olan metinlerin hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir. (bkz: spk) sağlıklı kalın metin koş benzin bitti.
  • uzun ve orta vade 200 ortalama ile taşıyorum
hesabın var mı? giriş yap