• insan yaratıcılığının son noktaya varmasını sağlayan,şehrin kalabalığı ve pisliğinden insanı alıp yemyeşil bir ormanda avlanmaya ya da dağların üzerinden bir griffin vasıtasıyla uçmaya götürebilen,benim de dmlik yapmaktan zevk duyduğum şahane oyun.rol yapmanın zevkini sonuna dek,hem de tiyatro eğitimi almadan yaşayabileceğiniz küsel deneyim.
  • anlatmakla bitmez yaşamak gerekir , sevişmek gibi bişeydir ; yaptıkca yapmak istersin ve yaparken ondan başka şey düşünmezsin
  • insanın gercek le gercek olmayan arasında gidip gelmesine neden olan

sanırım gercek hayattansa frp dünyasındaki yaratılan charını secenlerin

counlukta olduğu insanları kendine köle eden bir hayal dünyası
  • ideal oyuncu sayısı 4 (ve 1 dm yani oyun yoneticisi) ortalama oyun süresi ( yok ole bisey). belli kurallar altında kurulmus bir hayal dunyasi. maceralar gotik zamanlarda gecer (buyu ve dunyayla ilgilenen tanrilarin oldugu zaman) .sessiz olan her yerde oynanabilecek muhtesem bir oyun. oyun suresince dm, oyuncularin basina gelmedik sey birakmaz.ornegin: daha 1. level buyucu ejdrehadan kacarken dm " bi d 100 atsana" der. anlamadan atarsiniz ve dm:"dustun" der. haydi al basina belayi. oyunda asil olan kazanmak degil, maceralar yasamak ve gulmektir. genelde oyunlar hemen bitmez zaten. bir kere izmirde 1 hafta boyunca gunde 16 saat oynamistim ama istanbul'a donmek zorundaydim. o yuzden bir buyucuyu oldurdum ve bir koruma da beni mızrakta sis yapti.
  • durup dururken adamın kafasına roland marka piyano düşürebildiğim tek oyun.
  • 9 senedir hayatımın bir bölümü haline gelen müthiş olgu... ama hala çözemedim neden frp oyuncularının %70'inde r harfi yerine tıssslama veya inceden feminen bir görüntü var anlayamadim gitti... (no flaming attended!)
  • find real pleasure
  • gerçek hayattaki salaklıkların oyundaki karakterlerle (dalga geçerek, ölerek, öldürerek) unutulduğu bir alem... tawsie ederim (özellikle barbar oynayın, oynatın)
  • insanin ikinci bi karaktere daha sahip oldugu oyun. ayni tiyatro gibi. en azindan denenmesi gerek ciddiye alarak.
  • etrafta oynayacak kimseler bulunsa hemen girişilecek, oynamanın ozlendigi oyuncuk.
hesabın var mı? giriş yap