şükela:  tümü | bugün soru sor
  • böyle bir şerefsize iyi olmuştur. öndeki aracı taciz ediyor fakat sollarken kamyonete yandan çarpıp takla atıyor. maalesefki araçtan sağ kurtulmuştur. üstelik kaza sonrası olay yerinden koşarak kaçmış.
    kaza videosu
    makas atmanın hapisle cezalandırılması vardı yasalarda. şimdi bu insan müsveddesinin içeri girmesi gerekiyor. tabi kanunlar uygulanırsa.

edit1: aracın tanıtım videosu youtube'da yapılmış. ilk editte sürücü videodaki kişi demiştim fakat tanıtımdaki youtube kanalı üzerinden yapılan açıklamada aracın sonradan satıldığı söylenmiş. yinede linki kalsın. video @zevkine payidar'a bilgi için teşekkürler.

edit2: sürücüye 1002 tl para cezası kesilmiş. demek ki hapis cezası falan hikayeymiş. insanların hayatını riske atıp kaza yapmanın bedeli sadece 1002 tl.
  • götüm götüm arabadan uzaklaşarak tehlikeye attığı trafiğin sorumluluğunu da üstlenmeyen bir adet tekerli maganda içeren videodur.

birini öldürmeden ceza alacak olman güzel maganda.
  • hayatının geri kalanında boyundan aşağı felç yaşamasını dilediğim bir orospu evladının sebep olduğu kaza. sen felçli kalınca karın da senin en yakın arkadaşına verir umarım, hem de senin yanındayken.

edit: sonra da benden bedduam icin hesap soranlarin karisinin icine bosalir siz de cocugun universite masraflarini karsiladiktan sonra ogrenirsiniz, sonra da kariniz ve cocugunuz gercek babayla bir aile kurup sizi terkeder siz de kimsesiz bir sekilde kendinizi oldurursunuz umarim. adama bak gelmis cevap bekliyor benden bir de nasil beddua edersin diye ahahah.
  • çizgi film animasyonu gibi zıplamış resmen. en azından ölümle sonuçlanan kaza değil.
    allah bu tür zevata akıl versin diyeceğim olay.
  • makas attığı cipin kazadan sonra umursamadan usul usul gitmesi gibidir hayat. kısaca hayat güzel.
  • tam bir beyinsizlik örneği olarak düz yolda giderken takla atmayı başarmış. bu kadar aptal, saman beyinli nasıl olunabiliyor cidden anlamak zor.
  • tam araçtan çıktığında başka bi makas atanla beraber denize doğru seyretmelerini dilediğim çarpışma. doğadaki hiçbir canlının zarar görmesini istemem ama böyle başkasının canına kastedenlere de acıyamıyorum.
  • mutlu sonla bitmemiştir. ayrıca muhtemelen videonun kaydedildiği araca biniyor kazanın ardından
  • trafik magandalarının her yerde karşımıza çıkabileceğini ve insanların sevdiklerini hayattan koparabileceğini gözümüzün önüne getiren görüntülerdir. allah bunlardan hepimizi korusun.