şükela:  tümü | bugün soru sor
  • makas attığı cipin kazadan sonra umursamadan usul usul gitmesi gibidir hayat. kısaca hayat güzel.
  • böyle bir şerefsize iyi olmuştur. öndeki aracı taciz ediyor fakat sollarken kamyonete yandan çarpıp takla atıyor. maalesefki araçtan sağ kurtulmuştur. üstelik kaza sonrası olay yerinden koşarak kaçmış.
    kaza videosu
    makas atmanın hapisle cezalandırılması vardı yasalarda. şimdi bu insan müsveddesinin içeri girmesi gerekiyor. tabi kanunlar uygulanırsa.

edit1: aracın tanıtım videosu youtube'da yapılmış. ilk editte sürücü videodaki kişi demiştim fakat tanıtımdaki youtube kanalı üzerinden yapılan açıklamada aracın sonradan satıldığı söylenmiş. yinede linki kalsın. video @zevkine payidar'a bilgi için teşekkürler.

edit2: sürücüye 1002 tl para cezası kesilmiş. demek ki hapis cezası falan hikayeymiş. insanların hayatını riske atıp kaza yapmanın bedeli sadece 1002 tl.
  • çok güzel bir haber. çünkü;

1) arabasının ağzına sıçtı
    2) kendisinin dışında kimseye ve arabasına zarar gelmedi (en azından öyle görülüyor)
    3) makas atmaya çalıştığı araç bastı gitti

2019 yılında makasçılara böyle kazalar nasip olsun diyor, herkese iyi günler diliyoruz.
  • tam bir beyinsizlik örneği olarak düz yolda giderken takla atmayı başarmış. bu kadar aptal, saman beyinli nasıl olunabiliyor cidden anlamak zor.
  • götüm götüm arabadan uzaklaşarak tehlikeye attığı trafiğin sorumluluğunu da üstlenmeyen bir adet tekerli maganda içeren videodur.

birini öldürmeden ceza alacak olman güzel maganda.
  • köprüde makas atmak...

geri zekalı... kimsenin ölmesini istemem ama bunun gibi aptalların aldığı her nefes zarar... çok büyük bir maddi ceza verip, ehliyetine ömür boyu el koyulmalı bunun gibilerin ve direkt hapse yollanmalı...

ağır psikolojik sorunları olan bir aptal...

şükür bir başkasına zarar vermemiş...

ek: çarptığı araçtaki sürücü şükür soğukkanlı davranmış. yoksa çok kötü şeyler olabilirmiş...

ek 2: milliyet denen medya organı, kazaya sebebiyet veren pisliği aklamaya çıkmış... bunların yatacak yeri yok...
  • hayatının geri kalanında boyundan aşağı felç yaşamasını dilediğim bir orospu evladının sebep olduğu kaza. sen felçli kalınca karın da senin en yakın arkadaşına verir umarım, hem de senin yanındayken.

edit: sonra da benden bedduam icin hesap soranlarin karisinin icine bosalir siz de cocugun universite masraflarini karsiladiktan sonra ogrenirsiniz, sonra da kariniz ve cocugunuz gercek babayla bir aile kurup sizi terkeder siz de kimsesiz bir sekilde kendinizi oldurursunuz umarim. adama bak gelmis cevap bekliyor benden bir de nasil beddua edersin diye ahahah.
  • q7 'nin şöyle göz ucuyla süzüp akabinde basıp gitmesi son zamanlarda gördüğüm en cool hareketlerden biri.
    eminim göz ucuyla süzerken '' cık cık cık.. geri zekalı..'' şeklinde durum tespiti de yapmıştır.

edit : imla.
  • - birinci dereceden cana kast
    - toplu ölümlere sebebiyet vermeye teşebbüs
    - direkt cinayete teşebbüs

suçları var ise bu suçlardan yargılanmalı, makas atmaktan en az 5000-6000 bin, kazaya sebebiyet vermekten ise en az 10000 de ceza kesilmelidir. ehliyetine en az 2 yıl el konulmalı, psikolojik muayeneden geçer not almadan da asla verilmemelidir.

şu an yanımda olsa ateşle dağlardım bu orospu çocuğunu... yine de yüreğim soğumaz. lan o arabalara çoluk çocuk, eş-dost biniyoruz ibnenin evladı. yatacak yeriniz yok ulan!
  • büyüksün auidi diyorum. eğer çarptığı araç q7 değilde daha ufak ve hafif bir araç olsaydı bu takla atan şerefsize bir şey olmaz, olan çarptığı kişiye olurdu.

ama arkadaş q7’ye çarpınca o da alıp baş aşağı fırlatıyor gibi bir şey olmuş. sonrasında hiç siklemeden basıp yola devam etmesinide ayrıca tebrik ediyorum.