296 entry daha
  • üzülmedim iyi oldu diğer araçlar hasar almasa süper olucaktı.
  • her akşam böyle bir ruh hastası yanımdan geçiyor gidiyor kusura bakmasın ama o an kaza yapsın istiyorum yapsın ki görsün başına gelecekleri.
  • ağir ceza almazsa baskalarina cesaret verecektir. tekrarlanacaktir.
  • ara makası berberler atar senin gibi dallamalar değil!!
  • ulan sanki her hafta takla atıp arabadan sağ çıkıyormuşçasına rahat rahat çıkıp koşuyor dingil.
  • audiyi suçlu bulanları görünce üzüldüğüm başlık. bi de araç sahibi falanlardır, kendileri de araba kullanıyordur diye üzüldüm.

makas atmıyor olsa bile yaptığı tüm hareketler hatalı bu magandanın. üstelik fsmde. 1000 lira ceza nedir ya, almanyada ehliyetini alirlardi elinden. ama sasirdik mi tabii?
  • takla atan adam alkollü şok bile yaşamadan şöfor değiştirme çabasında koştuğunu düşünmekteyim kaza raporu falan filan için . q7 de alkollü olabilir ama ilk gelenlerden biri q7 şoförü olabilir.
  • keşke köprüden uçup denize düşseydi.
  • araç kullanmanın bazı zihinsel becerileri gerektirdiğini uygulamalı olarak gösteren video. ilk olarak keyfe keder makas atmak şerefsizliktir, acil bir şeyin olur açarsın dörtlüyü anlarım. işin zeka kısmı ise fizik ve geometri bilgisi ister. kendi hızını ve etrafındaki diğer objelerin hızını ve konumunu analitik düzlemde düşünebilme yetisi gerektirir. normal zekada bir insan belli ölçülerde bu hesabı tecrübeye istinaden yapabilirken bu araba kullanan primatta gerekli zeka emaresi görülememiştir.
  • acele gidenin ecele gitmediği kazadır.

audi sürücüsünün, yansın alayı ibnelerin bir yudum su veren itfaiyenin hortumunu skeyim edasıyla hiç bir suçluluk duygusuna kapılmadan yoluna devam etmesi de endişe verici doğrusu.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap