şükela:  tümü | bugün soru sor
274 entry daha
  • audi q7'nin suçlu olduğunu iddia edenler eğer araç kullanıyorsa ehliyetlerine acilen el konulmalıdır çünkü bu insanlar trafikteki diğer katillerdir. bu düşünceye sahip olmak bile suçtur.
  • ulan sanki her hafta takla atıp arabadan sağ çıkıyormuşçasına rahat rahat çıkıp koşuyor dingil.
  • takla attığı için hiç korkmamiş, onun için sıradan bi gün gibi , pis maganda seni!
  • ne yazık ki herkesin altında q7 yok, bindiğimiz tenekelerin ufacık bi kazayla bile nasıl kağıt gibi ezilebildiğini farkedince, bariyerlere çarpıp ağzımızdan yüzümüzden kesiklerle, vücudumuzda 25-30 platinle birlikte gezmeye başladıktan sonra ayaklanıp bu ibnelerin hayatlarını sikmeye çalışacağız heralde... yemin ediyorum kış günü sağ şeritten gidiyorum normal hızla, sağımdan solumdan geçip playstation oynar gibi adamlıklarını izliyorum, biri ailemle, çocuğumla birlikte müziğimi açmış düzgün düzgün yolumda giderken beni böyle yoldan çıkarıp atarsa, nefes alabildiğim sağ kaldığım her saniye hayatlarını daha fazla sikmek için çabalarım. şimdi sorduğum soru, şimdi niye komün olarak çabalamıyoruz?

meriç yok bilmemne diyenin nefesini sikerim
  • bildiğim kadarı ile asma köprülerde şerit değiştirme yasak ama nedense fsm de şerit değişikliği yapmaya izin veren kesik yol çizgileri mevcut.
    karayolları ya unuttu yada yönetmelikler değişti.
    not:audi sürücüsü de hatalı diyenler ,ya ne olacağdı arkadan sürekli bi taciz sağa geçiyor arkadaki sağda ,sola geçiyor bu sefer arkadaki solda.
    arabanın kaskosu yok diye söylenen zat adama küfürü basıyo.
    açık kalp ameliyatına mı yetişiyon?
    birisi belasını aramış ve bulmuş hepsi bu.
  • bir tane zibidi çıkıyor trafiğe, sizi ve sevdiklerinizi durup dururken ölüme götürüyor veya perişan ediyor.

neden? kişisel zevki için, instagram'a video atmak için, şımarıklığından, umursamazlığından vs.

eğer size zarar vermediyse 1000 tl'ye konu kapanıyor. bir dahaki zibidiliğine kadar. ülkenin geldiği hal bu, güvenliğiniz yok. devlet sizi güvence altına almıyor, başına gelene kader de, geç diyor.

en kısa sürede, asfalt ile yeksan olursun umarım şerefsiz. ezilmiş kurbağa nasıl yapışıyorsa, sen de öyle yapış asfalta. aldığın nefes haram olsun, piç kurusu.
  • takla atan aractaki surucunun adini not edin kenara. daha buyuk belada tekrar adi gececek maalesef. umarim bize bulasmaz.
  • audiyi suçlu bulanları görünce üzüldüğüm başlık. bi de araç sahibi falanlardır, kendileri de araba kullanıyordur diye üzüldüm.

makas atmıyor olsa bile yaptığı tüm hareketler hatalı bu magandanın. üstelik fsmde. 1000 lira ceza nedir ya, almanyada ehliyetini alirlardi elinden. ama sasirdik mi tabii?
  • maalesef sonu üzmüştür.

gebermesini beklerdim.
  • kötüye bir şey olmaz lafını doğrularcasına yaşanmış kaza. yılan gibi çıktı şerefsiz. 1000tl’le de ceza almış. suç bunlarda değil devlet yok, devlet müteahhitlik komisyoncusu misyonuyla ilgileniyor.
10 entry daha