• götüm götüm arabadan uzaklaşarak tehlikeye attığı trafiğin sorumluluğunu da üstlenmeyen bir adet tekerli maganda içeren videodur.

birini öldürmeden ceza alacak olman güzel maganda.
  • tam bir beyinsizlik örneği olarak düz yolda giderken takla atmayı başarmış. bu kadar aptal, saman beyinli nasıl olunabiliyor cidden anlamak zor.
  • tam araçtan çıktığında başka bi makas atanla beraber denize doğru seyretmelerini dilediğim çarpışma. doğadaki hiçbir canlının zarar görmesini istemem ama böyle başkasının canına kastedenlere de acıyamıyorum.
  • güzel allahım, şöyle kocaman bir kamyon, çekici vs yok muydu orada, bunu altına alıp güzelce ezeydi amk!
  • bu ne canilik yarabbi! ne zaman makas atmak ölüm suçu oldu? ne yiyip ne içiyorsunuz siz böyle? ölsün diyenle dibinde kaza yaptığı halde aracını bile durdurup bakmayan o cipin sahibide sizler insanlıktan çıkmış bir canisiniz!

geber it, çünkü makas attın!

vay be, şaşırıyorum inanın!
  • audi q7 li arkadaş tam istediğimi yapmış helal olsun.böyle tiplerin ehliyetine el konulup iptal edilmesi gerek..

t:trafikte şov yapmaya çalışırken göte gelen bir adet maganda videosu
  • q7 kamyonet sınıfına girmez. vergisi çoktur ama muayenesi iki yılda bir yapılır
  • kendi başını yesin
  • bazen yaptığınız kötülüklerin karşılığını hemen alırsınız ya bu olayda da aynen böyle olmuş. tehlikeye attığı kimseye zarar gelmemesi güzel.
  • öyle ananın kızlık soyadını görürsün işte, salak herif.

yılan gibi çıktı arabanın içinden, eşşek gibi bakıyor bir de sağa sola.
hesabın var mı? giriş yap