şükela:  tümü | bugün
  • adashım , muzik zevkdashım , kedidashım , renkdashım , sanatdashım ...... simdilik bu kadar :)
  • kizip entrylerini de beraberinde goturerek cekip giden eski topraklar kulubunun son uyesi.
  • entryleriyle beraber theme'lerini de geri çekerek bizi double üzmüş yazardır**.
  • her bir birinci nesil yazar gidince olduğu gibi, şimdi de sözlük bir kökünü daha kaybediyor. fsol hanım takip ettiğim bir yazar değildi ama, gidişi, "hep orada onlar; neden bir yere kımıldasınlar ki?" düşüncemin de ebesini bellemiştir an itibariyle.

tabi bir de sözlük kahvesiz ve sigarasız kaldı anasını satayım. kahve sigara sözlük üçlüsünün hazzı da sonsuzluğa kanat çırptı sayesinde. ne yaptın be apla?!
  • yokluğuyla, themelerinden çok daha fazlası koybolmuş,
    kocaman bir kara delik açılmış gibi...
  • kendisi benim penelope garciam dir.
  • kendisine has tepkilerine ailecek hasta olduğumuz zat-ı muhterem.

- olm var ya you're miserable!
  • hemen hemen bütün entrylerini silen 1. nesil çaylak!

demin baktım infosuna, "vay be" diyebilmek için. "vay be" dedim gerçi ama kederli bir "vay be" değildi bu. çok karizmatik durmuş bence. nicki başlığı altında var nasılsa pek çok onu anlatan entry. jedi master edasında bir info. ama elini ayağını çekmiş. yoda olmuş...

tekrar baktım da şimdi infoya, kill bill karakterlerine benzemiş aslında. birinci nesil çaylak! aşağıya bakıyorsun infoda, en başarılı theme yaratıcısı ve en popüler sözlük themeinin yaratıcısı. hattori hanzo gibi değil mi be? muazzam themeler ve sahibi uzaklarda. dönmeyecek sanıp arkasından bık bık edenler olur elbet. olsun varsın da, yanılmasınlar sakın bence. gerektiğinde dönecek o ve ayarı verip (hakedenlere) karizmayi tazeliyecek. sözlüğün* hattori hanzo'su o be. hiç bir şeyi olmasa bile* themeleri var. onlarla bile sürekli bizlerle... tekrar yazmasını çok özleyeceğiz yine de...
  • sozluk acildimi ohh ohh $ikidim diyen,mp3 isteklerime
    tamam hemen diyerek yollayan,nedeni bilinmez bir $ekilde guvendigim insan(ftp $ifremi verdim)