• bugun programda kendisini hayretler icerisinde izledim. konu volkan demirel'e geldiginde konusmayalim bunu dedi.

milli takim ve fenerbahce kalecisi ve kaptani bir adam;
    - soma'ya yardim macinda penalti atislari esnasinda rakibinin uzerine cikiyor,
    -rakibine cinsel organini gosteriyor,
    -mac sonu tribune gidip alkislayin ibneler tezahurati yaptiriyor,
    -mactan sonra belediye sokak kopeklerini zehirlesin diyor

ve fuat akdag konusmayalim bunu diyor.

peki neyi konusalim fuat akdag?
  • büyük ihtimalle kenan onuk gibi mükemmel bir insanın kemiklerini sızım sızım sızlatan zat.

sen o kadar emek ver , sıfırdan türkiye'nin en iyi spor servisini kurup en çok izlenen programlarını yap , yıllarca emek ver , ondan sonra böyle bir adam devralsın yerini ve bütün yarattığın o tarafsızlık ilkesi , dürüst yayın anlayışı yok olup gitsin.

sadece kenan onuk'a üzülüyorum , yoksa bize müstahak böyle adamlar ...
  • kendisinin mehmet demirkol'u susturma çabaları, player'ı 41:35'e getirince şuradan görülebilmektedir: http://www.ntvspor.net/…i/spor-servisi-9-eylul-2013

işine gelmeyen konulara girilince hep aynı taktik. rahmetli kenan onuk'un kemikleri nasıl sızlıyordur kim bilir...
  • mehmet demirkol'a yaptığı gerçekten rezilliktir. programda mehmet demirkol'un konuşmasının kesiliceğini anladığı için, hızlı hızlı konuşma çabasına mı üzülim, yoksa fuat akdağ'ın kendini düşürdüğü bu duruma mı bilemedim.
  • bundan yıllar önce lig maçlarının şifreli verilmeye başlandığı ve bu konuda basın ve medyanın açık kanaldan yayın yapılmasını savunanlarla şifreli yayını savunanlar olarak bölündüğü , şifreli yayın olayının mahkemelere taşındığı , mahkeme kararlarının bozulduğu garip bir ara dönem yaşadık biz futbolumuzda.

işte tam da bu dönemde yayın hakları yanlış hatırlamıyorsam cine 5'te iken fenerbahçe'nin bir maçını atv mahkeme kararını gerekçe göstererek yayınlamaya başladı. maçın spikeri ''maçlar artık şifresiz kanalda'' diye coşkulu bir şekilde maçı anlatmaya başlamıştı. maç başladıktan bir süre sonra cine 5 adına stada gelen görevliler yayın odasını basarak yayını engellediler. işte o gün ''insanların açık kanaldan maç izlemesini zorla engelliyorlar değerli izleyenler ; yayınımızı kesmek istiyorlar'' diyen spiker bir anlamda para vermeden maç izleme özgürlüğünün insanların elinden alındığı konusunda serzenişte bulunuyordu.

işte o yıllarda maç anlatımı maç anlatım kabinine girilerek zorla kesilen o spiker 2013 yılının ılık bir eylül ayının 9. gününün öğle vaktinde beraber program yaptığı partnerinin ucu biraz hükümetin söylemlerine dokunan eleştirilerini sürenin az kaldığını bahane ederek yarıda kesmiştir ; hatta tam tabiriyle program arkadaşının bu konuda konuşmasına izin vermemiştir ama ne hikmetse süresi bitmek üzere olan programına biraz daha devam etmiştir.

spor servisi programında eurobasket 2013 başlarken tecrübeli bir kadroyla gittiğimizi ve madalya şansımızın çok yüksek olduğunu ; olimpiyat elemelerinde de çok büyük favori olduğumuzu hatta finale tokyo ile kalırsak kazanma şansımızın çok yüksek olduğunu belirtmiş olan program yapımcısı. eurobasket'te ilk 3 maçı kaybederek tek galibiyetle turnuvadan elendik ; olimpiyat elemelerinde de tokyo ile finale kalıp finali 24 oy farkla kaybettik.
  • gün itibariyle resmen bu zat karşısında direnen insan görülmüştür.

fuat akdağ sen nasıl bu kadar yandaş olabiliyorsun ?
  • süremiz bitiyor diyen ancak program bu sözünden sonra 20 dakika devam eden iktidar yalakası.

düşündüm de kanalın sahibi ferit şahenk. sonra herşey dahada aydınlandı gözümde.
  • (bkz: konuşmayalım bunu)

yeni yayın dönemindeki özeti bu. ne hale geldiğini görmek çok üzücü.
  • iyi bir sunucu değil; sürekli okuma hatası yapan, gözleri görmeyen, hangi yazıda nereye gönderme yapıldığını anlamayan bir adam. iyi bir yorumcu hiç değil, federasyon ve aziz yıldırım'ı asla eleştirmiyor. söz konusu galatasaray ve beşiktaş yönetimleri olduğunda aslan kesilen fuat söz konusu aziz yıldırım, federasyon ya da devlet olduğunda ya sessiz kalıyor ya da mehmet demirkol'un zaten zayıf kalan ithamlarını yumuşatıyor. iyi bir yayın müdürü mü, türkiye standartlarında evet. sadece yayın müdürlüğü yapsa da tvde görmek zorunda kalmasak.
hesabın var mı? giriş yap