şükela:  tümü | bugün
 • kim olduğunu bilmediğim sadece adını bildiğim bir matematik öğretmeni, kendi isminde bir youtube kanalı var. üniversite düzeyinde calculus anlatıyor. final döneminde oldukça yardımcı oldu ben de buna karşılık olarak buraya yazmak istedim. bu entry kesinlike reklam amacı taşımamaktadır. teşekkürler serkan hoca.*
 • asıl mesleği öğretmenlik olmayıp, keyif aldığı için videoları hazırlayan insan.
 • şu an dinlediğim ve bana çok yardımcı olan, hoca gibi hoca :d
 • dersi anlatım tarzı bilale anlatır gibi calculus dersleri veren youtuber. her mühendislik öğrencisinin izlemesi gereken hocadır kendileri. teşekkür edelim kendisine buradan da.
 • hazırladığı harika youtube videolarıyla calculus dersleri veren müthiş insan. dersleri gerçekten çok güzel, açık, anlaşılır. gördüğüm kadarıyla videolarında yorumlara çoğunlukla cevap veriyor ve yardımcı olmaya çalışıyor.
  diğer diller de dahil başka bir yerde bu kadar iyi dersler olacağını zannetmiyorum
 • formüllerin nereden elde edildiğini o kadar sade bir dille anlatıyor ki formülü unutmuyosunuz. büyük iş yapmış kendileri teşekkür ederiz.

  not: videoları 1.5 hızında izlerseniz daha hızlı ilerliyorsunuz. alışınca bırakması zor oluyor ama
 • herhangi bir şey talep etmeden youtube üzerinden temiz bir şekilde calculus dersi veren hoca.

  ezber mantığı ile calculus ün içinden çıkamayanlar için muhteşem bir kaynak. konuları dolandırmadan ve olaydan kopmadan anlattığı için dersin mantığını, formüllerin nereden geldiğini kolaylıkla öğretiyor. tabi sakin sakin anlatması belli bir süre sonra bütün videoları x2 hızda izlemeye yol açıyor. x2 ye almayı unutup orijinal hızda izleyince yavaşlatılmı? bir dünya etkisi.
 • calculus dersinde formül ezberleyip ne olduğunu anlamadan yaptığımız sayfalar dolusu işlemlere anlam kazandıran; her işlemin sebebini, neden yaptığımızı detaylı bir şekilde göstererek gerçek manada öğreten güzel youtube hocası.

  aynı zamanda şubat 2018'de lineer cebir derslerini de yüklemiş bulunmaktadır.
 • hiç calculus bilmeyen bana calculus öğretmiş adamdır. konuları o kadar güzel, yalın anlatıyor ki anlamamak için zorlanmanız lazım. özellikle ispatlarını yaparak anlattığı için neyin nerden geldiğini ne olduğunu mükemmel bir şekilde anlıyorsunuz ve bundan dolayı her şey akılda kalıcı oluyor. youtube'da anlattığı derslerin oynatma listeleri şu şekilde;

  calculus 1 için 83 video,
  calculus 2 için 76 video,
  calculus 3 için 124 video,
  lineer cebir için 58 video,
  fourier serileri ve fourier dönüşümleri için 28 video

  youtube kanalı için tık

  bu kadar videonun hepsini karşılıksız ve tamamen hobi için yapıyormuş üstelik. aralarında 20,30 hatta 50 dakikalık videolar bile var. gerçekten ciddi bir emek ve uğraş gerektiren iş.

  çok güzel insansın vesselam. buradan teşekkür olsun.
 • youtube kanalındaki bir videosunu biraz izledim, gayet net ve tane tane anlatıyor.
  ciddi bir emek söz konusu ve bunu insanlara bedava sunuyor.
  dünyayı güzelleştiren insanlardan biri.