şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.internethaber.com/ adresli sitede yazar olarak gorunen kimse. ayni kisinin mi bilmiyorum ama bir de kutsal tiber'e yolculuk adinda bir kitabin da yazari. ankara demetevler'de demet lale mahallesinde bu isimli bir kisinin oturdugu da rivayet edilmektedir ama ayni kisi midir bilinmez.
 • cem radyo genel mudurlugu yapiyordu en son.
  kuzey kafkasya kokenlidir.
 • melih gökçek’i konuk ettiği programda, gökçek’in açıkça ve isim vererek (1. dündar, 2. birand, 3. bölükbaşı, 4. vural) tehditler savurmasına göz yuman atv haber genel yayın yönetmeni ve adaylar anlatıyor programının moderatörü.

  bir de atv’nin ana sayfasında ve program linkinde adı fuar uğur diye geçiyor. buradan uyaralım da düzeltsinler.
 • atv ana haberde "`ergenekon medyasının sabah'taki uzantısı hıncal uluç`" haberiyle ortalığı karıştırmış olan haberci. anında ipi çekilmiş herhalde. ve hıncal uluç'un habere ve fuat uğur'a cevabı için:

  http://www.sabah.com.tr/…c/2009/08/28/ne_tartismasi
 • twitter' dan takip edildiği kadarıyla hükümet canhıraş savunucusu, doğal olarak kemal kılıçdaroğlu ve chp'nin azılı düşmanı kişi.
 • oğuzhan müftüoğlu'nun hrant dink için 'atın bu ermeniyi' dediği yönündeki aşağılık yalanı, hiçbir belge ve bilgiye sahip olmadığı halde twitter'dan şu şekilde yazmaya utanmayan kişi: " 'atın bu ermeniyi' diyerek hrant'ın yazdığı gazeteden kovulmasını isteyen, sonra da ardından ağıt yakan adam kim? ipucu: yakında kitabı çıktı."

  konuyla ilgili herkesin bildiği üzere bu adice iftira ilk olarak cemil ertem tarafından ortaya atılmış, ertem bu sözlere kendisinin şahit olmadığını ama o sözlere şahit olan birinin kendisine aktardığını ileri sürmüştü. alper görmüş de olaya dahil olduktan sonra bu kişinin saruhan oluç olduğu ortaya çıkmıştı. saruhan oluç ise o sıralar müftüoğlu'yla deyim yerindeyse kanlı bıçaklı olmalarına karşın, dürüstçe oğuzhan müftüoğlu'nun, dink'i eleştirdiğini ama asla böyle sözler söylemediğini kabul etmişti.

  bunun üzerine cemil ertem iftirasından vazgeçmekle beraber, "ya tamam öyle söylemese de, sonuçta ulusalcı" falan gibi laflar etmiştir. üzerinden epey zaman geçen bu tartışma, iftira sahibinin iddiasının arkasında duramamasıyla sol kamuoyu için birgün ve müftüoğlu'na başarısız bir çamur atma girişimi olarak kalmıştı.

  ta ki, nasıl bir gazeteci olduğu herkesin malumu olan fuat uğur'un meseleye dahil olmasına kadar. müftüoğlu'nu azıcık tanıyan ya da bu olayları bilen herhangi birinin zerre kadar itibar etmeyeceği bu iftira uğur tarafından twitter'da gündeme getirildi ve uğur'un meseleleri olaylardan zerre haberi olmayan ama kendini 'solcu' sanan bazı takipçilerinin rt etmesiyle de bir kez daha gözümün içine sokulmuş oldu.

  fuat uğur'a "azıcık onurunuz varsa öyle bir söz söylendiğine dair tek bir kanıt gösterirsiniz! ertem, ben oluç'tan duydum dedi oluç yalanladı!" diye yazdım ama kendisini tanıyan herkesin gayet rahat tahmin edeceği üzere hiçbir yanıt almadım. ben de buraya yazayım ki, herkes kendisinin ne menem bir gazeteci (?) olduğunu bilsin istedim.

  not: hrant dink, öldürüldüğü güne kadar birgün gazetesi yazarıydı. birgün'den atıldığı yalanın kuyruklusudur, arşivler meydandadır.
 • kendisini gazeteci sanan adam.
  yine twitter hesabında döktürmüş. " ergenekoncu - darbeci subaylar baslarina gelenlerin sebebini merak ediyorlarsa wikileaks belgelerini bugunden itibaren daha dikkatli okumali " nedense rte ve hükümetle ilgili belgeler sulandırılmış dedikodular olurken, orduya yönelik yazılanlar ergenekon'un kanıtları oluveriyor. neymiş efendim, cuneyt ülsever orduyu açıkça eleştirdiği dönemde hayatından endişe duyuyormuş.
 • http://twitter.com/…atugur/status/59166996855656448

  https://twitter.com/…tugur/status/59658000629116930

  not: benim katildigim görüsler degiller, alman liselileri ilgilendirir belki...
 • geçenlerde gerçekleşen çirkin saldırı üzerine "bedri baykam yaralı halde şov yaparken kendisine yardım edenleri reddediyordu. çekim yapıldığını biliyordu çünkü.10 dakikada ölmeyeceğini de" şeklinde yaptığı açıklamayla beni benden alan şahıs.
 • an itibariyle tv8'de barış yarkadaş ile tartışamayan çünkü tartışmayı bilmeyen iktidar yanlısı insan. kendisi gördüğüm kadarıyla 10 dakika kadar akp propagandası yaptı ancak sıra akp'yi eleştirmeye geldiğinde karşısındakine konuşma fırsatı vermedi. tartışma kültürüne sahip olmayan bir başka yorumcu.