• amerikalı savcının cemaat'ten plaket aldığını iddia ediyordu. kaynak soranlara küfür falan ediyordu. https://twitter.com/…ugur/status/712227546004365312
    o tweet'i silmiş. sonra da bunu yazmış
    https://twitter.com/…ugur/status/712264686415323137
    "evet, fotoşopmuş şu savcının şeysi. ama eğlenceliydi. paralelcilerin tamamı geldi. yani bir lağım ordusu."

adamlarda hiç hata yok lan. yalan söyleyip yakalanınca, tepki verenler paralel oluveriyor. hayatları yalan. her şeyleri yalan üzerine kurulu. utanma falan da yok.
  • ekrem imamoğlunun ofisine astığı atatürk resmindeki diğer adamın fetonun dedesi olduğunu iddia eden anası belli babası elli gazeteci.
  • biraz önce tv8'de 18 aralık odtü olayları için öğrenciler taşları kartopunun içine koyup kalkansız polislere attılar diyen insan. bak terbiyesizlerin yaptığına, kar mar da yağmamıştı halbuki. demek ki kartopu yapmak için kar makinesi de getirmişler. bu odtülülerin hepsi gomünist.
  • oğuzhan müftüoğlu'nun hrant dink için 'atın bu ermeniyi' dediği yönündeki aşağılık yalanı, hiçbir belge ve bilgiye sahip olmadığı halde twitter'dan şu şekilde yazmaya utanmayan kişi: " 'atın bu ermeniyi' diyerek hrant'ın yazdığı gazeteden kovulmasını isteyen, sonra da ardından ağıt yakan adam kim? ipucu: yakında kitabı çıktı."

konuyla ilgili herkesin bildiği üzere bu adice iftira ilk olarak cemil ertem tarafından ortaya atılmış, ertem bu sözlere kendisinin şahit olmadığını ama o sözlere şahit olan birinin kendisine aktardığını ileri sürmüştü. alper görmüş de olaya dahil olduktan sonra bu kişinin saruhan oluç olduğu ortaya çıkmıştı. saruhan oluç ise o sıralar müftüoğlu'yla deyim yerindeyse kanlı bıçaklı olmalarına karşın, dürüstçe oğuzhan müftüoğlu'nun, dink'i eleştirdiğini ama asla böyle sözler söylemediğini kabul etmişti.

bunun üzerine cemil ertem iftirasından vazgeçmekle beraber, "ya tamam öyle söylemese de, sonuçta ulusalcı" falan gibi laflar etmiştir. üzerinden epey zaman geçen bu tartışma, iftira sahibinin iddiasının arkasında duramamasıyla sol kamuoyu için birgün ve müftüoğlu'na başarısız bir çamur atma girişimi olarak kalmıştı.

ta ki, nasıl bir gazeteci olduğu herkesin malumu olan fuat uğur'un meseleye dahil olmasına kadar. müftüoğlu'nu azıcık tanıyan ya da bu olayları bilen herhangi birinin zerre kadar itibar etmeyeceği bu iftira uğur tarafından twitter'da gündeme getirildi ve uğur'un meseleleri olaylardan zerre haberi olmayan ama kendini 'solcu' sanan bazı takipçilerinin rt etmesiyle de bir kez daha gözümün içine sokulmuş oldu.

fuat uğur'a "azıcık onurunuz varsa öyle bir söz söylendiğine dair tek bir kanıt gösterirsiniz! ertem, ben oluç'tan duydum dedi oluç yalanladı!" diye yazdım ama kendisini tanıyan herkesin gayet rahat tahmin edeceği üzere hiçbir yanıt almadım. ben de buraya yazayım ki, herkes kendisinin ne menem bir gazeteci (?) olduğunu bilsin istedim.

not: hrant dink, öldürüldüğü güne kadar birgün gazetesi yazarıydı. birgün'den atıldığı yalanın kuyruklusudur, arşivler meydandadır.
  • adam kemalisler de mahalle baskisi yapabiliryormus dedi ya! saka gibi, demek icten ice mahalle baskisini muslumanlikla bagdastirmis. savundugu tarafa tam olarak inanmiyo sanirim! (bkz: baskasi adina utanmak)
  • "ooo! çok tehlikeli bi adamsın seen!"
    akasya asıltürkmen

akasya hanımı anlıyor ve fuat beyi kınım kınım kınıyoruz

"antikapitalist müslümanların sponsorlu olduğunu hissediyorum"
    ne demek lan!
    ee, kanıt?
    hisleniyorum...

tehlikelisin fuat
  • bu akşam habertürk'e katılmasıyla kendisinin ne kadar saygısız bir insan olduğunu tüm türkiye'ye göstermiş kişidir.

biri kendisine ahlak dersi versin.

edit: imla
  • menfaatperest, yalaka. senin için yorum yapmaya bile değmez. bu yazdığım şey dahil.
  • akp'li bir gazetecidir. bu yüzden sel felaketinde konuşan kübra çelik'i twitter profilinde hedef göstermiştir.
  • şerefsiz senin gibi yalaka köpeklere denir o....ç....

it herif ya türkiye cumhuriyetinin seçilmiş demokratlarına, kamu kurumlarına o sidikli ağzıyla talimat veriyor. senin ne haddine sülük herif.

edit: sıfata bak mk şu sıfatta nur veya insaniyetin zerresini görebiliyor musunuz? göremezsiniz çünkü usta splintır bu herif işte lağamdan çıkmış millete bok atıyor kavat.
hesabın var mı? giriş yap