şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da fuatavni nickiyle cemaat akp savaşının sebeplerini ayrıntılı bir şekilde anlatan insan. çok ilginç bilgiler var.
  • b.atalay e.ala ve h.fidan hakkında analizlerini paylaşacağıni açıklamış. takipteyiz.
  • hizmet hareketi içindeki üst düzey bir isme benziyor. kimliği belirsiz. fuat avni gerçek adı değildir sanırım.
  • kim olduğunu bilen biliyor.
    önemli olan iktidar tayfası içinde bu kişi olması muhtemel kişiler için ciddi bir takip yapılıyor olması.
    gölgelerinden korkar hale geldiler.
  • haramzadeler'den sonra cemaat-akp savaşı'nin yeni acilan cephesi. iddialarini belgelendirirse, haramzadeler'den daha etkili olabilir.
  • (bkz: fuat avni)
  • spame başlanmış hesap.
  • gerçekten çok ilginç twitleri var. doğruluğunu yanlışlığını bilemem tabii fakat, çogacayib.

https://twitter.com/fuatavni

gaffar okkan suikasti ile ilgili yazdıkları kan dondurucu...
  • muhsin yazıcıoğlu ve ölümüyle ilgili aktardıkları da gaffar okkan suikasti'ndekiler gibi tüyler ürpertici. doğruluğu konusunda elbette şüphe taşımakla beraber, bu kadar spesifik bilginin tamamiyle sallama olması ihtimali de çok yüksek gelmiyor bana:

"uzun zamandır operasyona bizi göndermiyorlardı. bir kaç ay evvel ekipteki bir kaç kişi yeni bir infazı konuşuyorlardı."

"ne oluyor diye sorunca, abi şu meşhur gizli tanık namussuzunu ortadan kaldımazsak bir numarayı bile deşifre edeceğim demiş, dediler."

"meşhur gizli tanık dedikleri maalesef muhsin yazıcıoğluydu. herkesin güvendiğı tek siyasetçi olduğundan bir çok belge ona giderdi."

" musin başkan‘la ilgili söylediği doğruydu.benim de bulunduğum bir ortamda ki başbakan koltuğa yeni otumuştu. tepedeki aktif görevlileri+"

"başbakanlı‘ğa çağırdı. ne kadar kirli derin yapı varsa hepsiyle ilgili ne varsa ortaya dökün. ne kadar derin yapı varsa çökertin demişti"

"bazıları heyecanla efendim sonu nereye varırsa varsın devam edelim mi diye sorunca, evet dedi kefenimizle geldik biz bu makama demişti."

"fuat avni olarak o gün benim için inanılmaz bir gündü. milletimiz yüzlerce yıllık esaretten kurtulacak artık diye düşünmüştüm."

"o gün orada olan kişiler ki hepsi hayattadırlar benimle aynı duyguları paylaşmıştı. ve o ekip geceli gündüzlü yıllarca calıştı."

"o ekipten birinin küçük bir kızım var her gece onun yatağında yatıyorum belki bu benim son günüm olacak demişti. adoğan‘ın kumpasçı+"

"dediği insanlar onlar iktidarlarını sağlama alsınlar diye günlerce adeta kan kusuyorlardı.çocukları bile tehdit ediliyordu."

"bu çalışmada elde edilen ne kadar bilgi belge varsa, başbakan‘la beraber birine daha servis edildi. rahmetli muhsin başkan‘a."

"simdi karşımdaki bu zatta bana meşhur gizli tanık demişti. muhsin başkan, başnakan‘ın inanmıyorum siz zıvanadan çıktınız diye tasfiye+"
  • şu an son dönemde adet olduğu gibi maddeler halinde çok ilginç şeyler yazmakta twitter'da. muhsin yazıcıoğlu'nun ölümü önümüzdeki günlerde daha çok konuşulacak gibi.