şükela:  tümü | bugün
  • fakbadi bulmayı başarabilmiş yurdum erkeklerinin sıklıkla başına gelen hadise. bir nevi ava giderken avlanmak. tam fakbadi buldum ne güzel paso sevişiyoz diye sevinirken bi bakmışın fakbadinin ailesiyle tanışıyon, facebooka instagrama 1. yılımızzz :)) diye foto koyuyon. tabi olum ne sandın? amerika mı lan bura? o kız senin kanına girmeyecek mi sandın? artık koltuk takımı da bakarsın karşim fakbadişinle. ehehehehehehehehe.
  • performansın iki taraf için de düşmesine neden olacak hadise.
  • korktuğum hadisedir.. zira herkesin başına gelebilir.. şıpsevdiler için durum çok daha vahimdir.. (bkz: hayat kadınıyla evlenmek)
  • genelde, taraflardan birinin planı dahilinde olan durumdur.
  • ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları ve ekşi sözlük sevgili aranıyor ilanları kesişim kümesinin sonucudur. her ikisine birden yazan bi yazar görürseniz kaçın oradan alev almak üzeredir.
  • 7. taraflar arasında daha önceden birşey yaşanmamışsa ve duygusuz bir hödük değilseniz özel şeylerin paylaşıldığı ortamlarda gerekli uyumu da yakalamışsanız bir takım etkileşimler olur. buraya kadar her şey normal. ancak baktınız ki olay farklı bir noktaya doğru ilerliyor, burada kararınızı vermeniz gerekli, gerçekten bunu istiyor muyum.
    eğer iki tarafın da kararı bu yöndeyse bize bok yemek düşer. eğer değilse yine düşer, bize ne lan?!

her ne kadar profesyonelliğe aykırı bir durum olsa da aslında olumlu yönleri de vardır. tekneyi limana bağlamadan önce bağlama yerinin emniyetini, rüzgar ve dalga alıp almadığını, etrafta gürültü yapıp kafa şişiren tipler olup olmadığını kontrol etmek iyidir. diğer bir deyişle, başka yöne çekmemek kaydıyla, deneme sürüşü de diyebiliriz.
  • - now you fucked up.
  • olunmaz. tecrübe ile sabittir. zevksiz işlere girmeyin.
  • ilişkiye isim koyma safhasında gerçekleşmesi muhtemel olaydır.. taraflardan biri fucbuddy ne yaaa ben o olamam der kendisine konduramaz bunu ve boyut atlamaya çalışır hooop sevgili konumunu kapar.. lakin bu ilişki yürümez ilişki dilinde ex olur..