şükela:  tümü | bugün
 • kendisi pardus işletim sistemi projesini durduran akp zihniyetini haklı bulup tubitak'ta yönetici olmak isteyenlerin akademik özgeçmişe sahip olmasının şart olmadığını hatta imam hatip kökenli bile olabileceğini savunarak üslubunda hakaretten öteye gidemeyen cümlelerinin ardına sığınan kişilik.
 • bana şöyle bir mesaj atmış olan yazar:

  [http://i.imgur.com/pdktpff.png http://i.imgur.com/pdktpff.png]

  daha önce çok güzel bir yorum yapılmış kendisiyle ilgili. kalp kırmadan iletişim kurabilen biriymiş. bu da nazar boncuğu olsun o zaman.

  edit: link açılmıyo olay neydi diye soranlar için: https://i.hizliresim.com/6xpvn7.jpg
 • nickaltına yazılanlar umrunda değilse basitçe cevap vermeyebilir. zaten yazdığım entry kendisi için değil, kimdir nedir diye bakacaklar içindi.

  bu arada, entry'lerinden anladığım kadarıyla kendisi kadın ve müslüman biri. yok beni şaşırtmadı bu durum ama ikisi bir araya gelince hep hanımefendi bir insan ortaya çıktığını sananlar oluyor. onlara da referans olsun.

  bu entry üzerine kendisi şöyle bir mesaj atmış:

  [http://i.imgur.com/0a4znix.png http://i.imgur.com/0a4znix.png]

  neyse, bu kendisiyle girdiğim son iletişim olacaktır. istediği kadar mesaj atabilir, küfredebilir. sanırım kendisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceklere bu kadar referans kafi.

  iyi günler dilerim.
 • çok iyi kalpli ve kibar olmasına rağmen lisedeki etek boyum yüzünden bana küfretmiş ve şıllık yakıştırması yapmış bir yazardır. kendisine en ufak bir hakaret ve aşağılama yapmamama rağmen de ben adamına göre konuşuyorum tavrı takınmıştır.
  nazik ve iyi kalpli olmanın bu kadar göreceli olduğunu bilmezdim doğrusu.
 • atara atar gidere gider yapan yazar. aslında tanısanız tatlı bir insan güzel bir kalbi olduğunu anlarsanız. yani şu sözlükte placebo sözlerinden nick türetecek kaç yazar olabilir ki.

  sözlükte değer verdiğim yazarlar arasındadır.