şükela:  tümü | bugün
  • fuel fandango, alı$ılagelmi$in dı$ında ve oldukça ba$arılı bir vokal olan nita ve prodüktör ale acosta'dan meydana gelmi$ bir ikilidir. ilk ep'lerini (bkz: #146116) takiben vermi$ oldukları 70 konser ve elde etmi$ oldukları 15,000 kez indirilme sayısının neticesinde, funk, rock, electronic ve oldukça ki$iselle$tirilmiş bir flamenco dokunu$unun olduğunu hissedebileceğiniz 13 güzide parçadan olu$an ilk albümlerini yayınlamı$lardır. albümün mastering'i, hali hazırda depeche mode, björk ve the chemical brothers ile de çalı$mı$ olan simon daveys tarafından londra'da yapılmı$tır. albüm madrid ve cordoba arasında, yaz 2010 süresince kaydedilmi$tir.

fuel fandango, yapmı$ oldukları müziği $u kısa ve öz cümleyle ifade ediyor:

"biz organik dans müziği yapıyoruz."

albüm kapak görselini de payla$mak istiyorum, zira çok güzel bir artwork'e sahip albüm kartoneti ve booklet'i külliyen!
    tıklayınız.

eğer ar$ivci denebilecek derecede sıkı bir elektronik müzik dinleyicisi iseniz, bu albüm a must have'dir. anladınız siz onu.
  • d&r 'da çalışan bir arkadaşım sayesinde dinlediğim ve çokta beğendiğim ispanyol grup. albümde ki bütün şarkılar ayrım gözetmeksizin çok güzel. ancak, özellikle shiny soul ve just çok ses getirecek parçalar gibi.
  • 2 tane yeni single çıkarmış grup. new life , trece lunas
  • az once amsterdam paradiso'da canli performanslarini izledigim, gelecekte adindan cok soz ettirebilecek ispanyol grup. kucuk salonda olmasina ragmen izleyeciden aldiklari tepki cok cok iyiydi. nita'nin sesi mukemmel zaten. yaptiklari elektronik, rock, pop ve flamenko mixi gercekten de cok enteresan ve bir o kadar da basarili. turkiye'de de cok tutabilecegini dusunuyorum ayrica.
  • (bkz: la casa de papel) ile tanışmış olduğum grup. evet geç kalmış olabilirim ama çok şey kaçırdığımı düşünmüyorum. 3 5 güzel parça daha çıkar en fazla. favorim tabi ki toda la vida... sofi tukker ımsı bir grup.