şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir kitaplığı, güzel bir kedisi, güzel mobilyaları ve de güzel bir evi olan güzel bir kızın, güzel kitaplardan güzel alıntılar yapıp çektiği güzel fotoğraflar eşliğinde bir güzel paylaştığı güzel bir instagram hesabı.

hayır kızla bir alakam da yok, neden bu kadar güzelledim ben de bilmiyorum sözlük...
    şurdan
  • içeriği cacık ama parasal getiri potansiyeli olabilecek bir instagram hesabı.
  • hakkında başlık açıldığını gördüğümde mutluluğumu nasıl ifade edeceğimi bilemediğim insan. böyle güzel,kaliteli bir okurun;onca çöp instagram hesabı arasından sıyrılıp hakettiği değeri görmesi,insana huzur veren yazılarının daha çok insana ulaşması, 50 ıq ile konuşup paylaşım yaptığına inandığım insanların olduğu bir mecrada beni çok mutlu açıkçası. çoğu zaman insanların sesi çok gürültülü geliyor,konuşmaların boş, basit, anlamsız ve amaçsız olduğu fikrinden sıyıramıyorum kendimi.hem dışarıdakı sesleri hem de beynimin içindeki sesleri susturmak istediğimde bu kadın sığınacağım yegane limanlardan biri oluyor.kitap ve kahve ile gösteriş yapan,bin tane objeyi bir araya getirip marjinallik adı altında bir türlü "olamamış" fotoğraflar paylaşan insanların hiçbir zaman sevmedim ve sevmeyeceğim. ancak fufuokur,her şeyiyle sevdirdi kendini. ince eleyip sık dokuyarak bulduğu o doyurucu kitapları, yalnızlığı seviyor olması, sakin yaşantısı ve en önemlisi de o güzel kitaplar hakkında yazdığı zarif yazıları ile hayran kaldım kendisine. daha çok okura, daha çok takipçiye ulaşmasını isterim. ulaşsın ki insanlar beyinlerini çöple doldurmak yerine gerçek anlamda kaliteli yazılar ve kitaplarla tanışsın.
  • tartışılır.
    iki farklı yönden yaklaşabilirim.
    birincisi bunca kalabalığın arasında kendi olmayı başarabiliyor. okudukları ve alıntı yaptığı kısımlar açısından. (şimdilik)

ikincisi, ama yine de sıradanlaşıyor.
    çünkü ortalık tonla kitap kahve paylaşan insan dolu. bu da zaten her farklı şey için zaman geçtikçe geçerli olan bir kural. en farklı şeyler bile alıştıkça sıradanlaşır.