şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir kitaplığı, güzel bir kedisi, güzel mobilyaları ve de güzel bir evi olan güzel bir kızın, güzel kitaplardan güzel alıntılar yapıp çektiği güzel fotoğraflar eşliğinde bir güzel paylaştığı güzel bir instagram hesabı.

hayır kızla bir alakam da yok, neden bu kadar güzelledim ben de bilmiyorum sözlük...
    şurdan
  • içeriği cacık ama parasal getiri potansiyeli olabilecek bir instagram hesabı.
  • tartışılır.
    iki farklı yönden yaklaşabilirim.
    birincisi bunca kalabalığın arasında kendi olmayı başarabiliyor. okudukları ve alıntı yaptığı kısımlar açısından. (şimdilik)

ikincisi, ama yine de sıradanlaşıyor.
    çünkü ortalık tonla kitap kahve paylaşan insan dolu. bu da zaten her farklı şey için zaman geçtikçe geçerli olan bir kural. en farklı şeyler bile alıştıkça sıradanlaşır.
  • en sevdiğim instagram fenomeni. iyi bir öğretmen, kibar bir kadın, hayvansever ve kitap aşığı. kendisine sorulan her soruya kibarlıkla ve ayrıntılı bir şekilde cevap veriyor, hiç es geçmiyor. evi de, dekorasyon zevki de harika. gittiği, gezdiği yerlerden paylaştığı fotoğraflar da keza öyle. hiç tanımadığım birini neden bu kadar seviyorum çok saçma ama takip edilesi bir hesabı olduğu gerçek. hiç eğreti ve basit durmuyor paylaşımları.

http://instagram.com/fufuokur