şükela:  tümü | bugün
  • tasarımları,fiyatları ve kalitesi arasında uçurum olan mobilyacı. o fiyatlara o kaliteden çok daha fazlasını bekliyor insan.
  • sadece tv ünitesine 11bin tl fiyat vermiş marka.
    o paraya evin tüm mobilyalarını alırsın aq
  • kafamdaki konsepti birebir yapıyor adamlar..şimdiye kadar gördüğüm en iyi mobilya markası..tabi ki çok daha iyileri vardır belki ama benim için yok sanırım..
  • tasarımlarında sadeliği ön plana çıkartarak kalbimi kazanan mobilyacı. bütün evi bunlardan döşedim, tv ünitesi ile ilgili sıkıntıları göz ardı edersem mutluyum bile diyebilirim.
  • bostancı'da mağazası olan firma.

modoko'da filan da varmış ama ben bostancı'daki mağazaya gittim. genel olarak masif çalışıyorlar. müşterinin benim kendi üretimim olan mobilyaların dışında hızlıca elde etmesi gereken mobilyaya ihtiyacı vardı. örneğin yatak odası takımı, yemek takımı gibi.

ben genelde sabit mobilyaları, gömme dolapları ve merdiveni yaptım.

sonra hazır mobilya almak için ben yanlarında yokken , masko ve modoko'da gezmişler. orada fuga'ya da uğramışlar ben de bostancı'ya geldim bir kere daha baktık.

fiyatları bazı ürünlerde bana pahalı gelmişken, bazıların oldukça uyguna geldi. yani benim marangoz bazı konularda butik üretim yaptığından olsa gerek uçuyor ve doğal olarak ben de tasarladığımdan üzerin koyunca uçuk oluyor.

fakat bu mağazada hepsi olmasa bile bazı mobilyalar tam işe uygun çözümlerdi.

kısaca: eğer genel olarak mobilya tarzı size uygun geliyorsa ve çok yerine özel bir çözüne gitmiyorsanız hızlı ve güvenilir bir çözüm.

ha bir de müşteriye çıkardığım toplam hesap kabarmıyor. garantileri var bir çekmecenin kenarı çıtladı diye iş bittikten sonra müşteriue gitmiyorum.

özel bir şey yaptıracaksanız mimarınıza, iç mimarınıza danışın tabii.
  • görece fazla ve hatırı sayılır ücretlere mobilya satmalarına karşı şehir dışı gönderilerini kargoyla gönderen firmadır. ya siz taşıyacaksınız ya da kamyon şoförünün tek başına mobilyalarınızı sürükleyerek tasimasina seyirci kalacaksınız. satın alirken magaza çalışanının sözlerini değil bu manzarayı göz önünde bulundurmanizda fayda var.