şükela:  tümü | bugün
  • touring modeli tr'de bulunacak kısıtlı tur bisikletleri arasında güzel bir alternatiftir.
  • absolut 2.3 2014 fitness giriş seviyesi olan modeli, erişkinlikte sahip olduğum ilk bisikletim,
    olumlu izlenimlerim; düz maşa olmasına rağmen hafif engebeli zeminde bile kullanıcıyla bütünleşip tek parça hissi veriyor,çatır çutur iç acıtan his yerine tok ses geliyor,akıyor gidiyor,kalite hissini aldım nacizane,
    velhasıl uygun kombinasyonda kullanılmazsa zincir atmış gibi pedal boşa düşüyor,
    sürekli elinin çevirmeli vites kolu üzerinde durması ergonomiyi zorlaştırmış ,belki vites kolunu mediale alarak krosundan bi modifikasyon yapabilirim,tedavilerini araştırıyorum..
  • şirketin resmi adı fuji bikes olup, marka olarak fuji'yi kullanmayı tercih ediyorlar.
  • ucuz modellerinde bile kaliteli, hafif kadrolar kullanan 2016 senesinde fiyatlarını %20 artıran japon bisiklet markası
  • absolute serisi bisikletleri yabancı forumlarda ve kullanıcıları arasında efsane olan, yol bisikleti yarışlarında da (yarış demişken yerel yarışlarda amatör sporcularla) transonic modeliyle topallayan ama genelde yerinde sayan bisiklet üreticisi.
    yahu transonic nasıl bir isimdir?? çakma çin malı ürünler gibi...
  • transonic isimli skimsonik bir modele sahip bisiklet markası; uzak durulması gereken bir marka
  • her modelinde ince ayrıntılar vardır, ancak dolar uçtuğu için öylece uzaktan bakmaktayiz artık:(
    japon asıllı abd'li bisiklet firmasıdır