şükela:  tümü | bugün
54 entry daha
  • severek dinlememe rağmen, içeriklerin son zamanlarda soru-cevaba ve konuklu, her telden yaptığı muhabbete dönmesi çizgisinden çıkardı kendisini. spesifik bir konu üzerinden yayınlara devam edip, soru cevap kısımlarını azaltırsa benim gibi dinleyicileri daha mutlu olabilir.

    ne oldu özgür seçim, endüstri 4.0 immanuel ?
  • yanlış hatırlıyor olabilirim ama web sitesinin ilk ortaya çıktığı zamanlarda yazı dizilerini sırayla okumak daha kolaydı sanki. felsefenin öyküsüne en baştan başlayayım dedim, tarih sırasıyla gidince araya başka yazılar giriyor, etiketleme de, örneğin, "felsefenin öyküsü" yerine "felsefe" olarak yapılınca çorba oluyor.

    zaten tembeller için üretilmiş içeriklere bu cins bir arsızlıkla yaklaştığım için kusura bakmayın. ben bir yazı bittiğinde, aynı dizideki bir sonraki yazıya tek tıkla ulaşmak istiyorum. devlet buna bir şey yapması lazım.

    bir kişisel teşekkürü daha ekleyeyim; işsizlik, depresyon, başka sıkıntılar derken uzun süredir doğru düzgün okumuyordum. yakınlarda önce podcastler, sonra yazı dizileri derken tekrar basılı kitaplara, moon reader'a ve library genesis'e uğrar oldum. elleri dert görmesin. iş bulup götü biraz toparlayınca patreon'a da uğrarım inş.
1 entry daha