şükela:  tümü | bugün
  • aydınlatıcı ve keyifli okunan yazıların bulunduğu bir blog izlenimi veriyor.

http://fularsizentellik.com/
  • arada surekli squarespace login ekrani cikartmasi sebebi ile "oooookay" dedigim ve de kapatip, okumadigim sitedir.

squarespace topsun olm.
  • burhan kuzu'nun beyni için de 1000 tane süperbilgisayar gerektiği gerçeğini suratlarımıza shalomm diye çarpmış bir güzel yer.
  • felsefe ile ilgilenen arkadaşlarıma direkt tavsiye ettiğim, son olarak simülasyon teorisi (serin kafayla okuyunuz!) yazı serisine ev sahipliği yapan, sahibi aynı zamanda gezgin ve sözlük yazarı olan site.
  • android işletim sistemi üzerinden takip edebileceğim, yeni içeriklerden haberdar olabileceğim bir uygulaması mevcutmudur? merak ettiğim site.

not: benzeri web siteleri var ise onları da takip etmek isterim önerilerinizi bekliyorum.
  • muhtemelen yazarı aynı zamanda bir ekşi sözlük yazarı olan blog. güncel yazıyor. bamtellerine değiyor.
  • çok alakasız konularda edindiği bilgileri tek bir konu başlığı içerisine örnek vererek çok güzel yediren ekşi yazarına ait site. başka bir site yok ki hayatımda yeni yazı ya da video geldiğinde bildirim gelsin telefonuma. uluslararası ilişkiler okuyan biri olarak her şeyden biraz biraz öğrenmenin avantajlı fakat acı bir şey olduğunu düşünürdüm, bu site bu krizi nasıl fırsata çevirebileceğimizi görmenin güzel bir yolu ey uluslararası ilişkilerciler!
  • bilim, genel kültür, felsefe, ekonomi ve siyaset konularında yazılar olan özellikle de felsefe konusundaki yazıları çok sürükleyici olan blog. ilk gördüğümde blogtaki üslubun ekşi ile benzer olduğunu düşünmüştüm. daha sonra farkettim ki bloğu sözlükte de çok severek takip ettiğim immanuel tolstoyevski yazıyormuş. zevkle okuyorum.