• son zamanlarda beni en çok mutlu eden şey bu dizinin haberini almak oldu. çocukken en sevdiğim şey tekrar geliyor. bu dizi yüzünden bir san francisco ve golden gate hastası oldum. çocukluk hayalimdi o köprüye gitmek, o evleri görmek. bir kaç yıl önce yapabildim. bütün günü golden gate'in üzerinde yürüyerek geçirdim. muazzam güzel bir duyguydu. olm acayip mutluyum lan. o evi görünce gözüm doldu resmen.
  • jesse amca'nın yıllara meydan okuduğunu gördüğümüz dizidir. ama çok belli ki eski karakterler üzerine değil yenileri üzerine kuruludur ve benim gibi 30 küsür yaşındakileri için pek bir anlamı olmayacaktır.
  • jesse dayı ve becky'yi yeniden yan yana göstererek nostaljinin büyüğünü yaşatan dizi. hala çok tatlılar. bir de türkiye'de yayınlansa ve jesse'yi yine yekta kopan seslendirse tadından yenmezdi.
  • full house dördüncü sezon yirminci bölümünün adı.

edit: better call saul gibi o da ünlü olmuş.

(bkz: #24846426)
  • dizi oyuncuları the ellen degeneres show'a konuk olunca yeni bölümlerden ilk uzun tanıtım ortaya çıktı. ortaya keyifli bir iş çıkmış gibi duruyor. umarım yeni bölümler hayal kırıklığına uğratmaz.
  • onlarla birlikte ben de yaşlandığım için ki 30 sene gibi bir yaşlanmadan bahsediyorum, dizideki nostalji havasını onlarla birlikte yaşadım. ilk kez böyle bir deneyim yaşıyorum inanılmaz güzel bir duygu.siz de full house u izlediyseniz çocukken, mutlaka izleyin derim.çocukken hissettiklerinizin, duygularınızın, belki özenmelerinizin nasıl evrimleştiğini görebiliyorsunuz, bu da karşılaştırma yapabilmek için çok iyi bir fırsat yaratıyor.
  • full house efsanesini devam ettiren mukemmel bir dizi. ama kabul etmek lazım ki guldurmesi gerekirken geçmişe duyulan özlem nedeniyle insanı perişan etmektedir
  • 4. sezonda yüklendi netflixe.

itiraf ediyorum netflixte full house'ı bulunca çılgına dönmüştüm. 8 sezon bir çırpıda izleyip bitirdim. aa devam dizisi nasıldı öyleydi böyleydi derken aman allahım resmen 30 oldum ya ben dedim(!) kısaca geçmişe özlem ve büyüdüğünü hissettiren dizi.
  • 5. sezon onayını alan netflix dizisi. 5. sezon aynı zamanda final sezonu olacak.
  • sadece ilk bölümünü izledim gerisini de izlemeyi düşünmüyorum şimdilik ancak bizim nesilden olup da ilk bölümü duygulanmadan izleyebilen olmamıştır eminim.

çok biçimsiz durması muhtemel olan eski sahneler ile yeni sahneleri özdeşleştirme bölümleri çok hoşuma gitti. çok güzel bir bölümdü ama bu çok güzel bir dizi olacak demek değil tabii ki.

konu neredeyse eski dizi ile birebir aynı. bu defa 3 çocuk ile eşinin kaybı ile tek başına idare etmek zorunda kalan dj tanner var.o babasının rolünü alıyor. karşı cinse etkili, becerikli, etkileyici akraba kontenjanını jesse dayı, steph'e bırakıyor. matrak ama hayatını düzene koyamayan dost ise joey'den kimmy'e, hatta galiba kimmy'nin rolü de kızı ramona'ya kayıyor.

çocuklar bile aynı düzende. 3 erkek 3 kız ile baş ediyordu şimdi 3 kadın 3 oğlan ile. tommy, michele kadar sevimli ve güleç değil. ilk bölüm itibari ile gördüğümüz kadarı ile (ileride farklıdır bilmem) büyük oğlan, dj gibi çocuk olmasına karşın büyük kardeş sorumluluğuna sahip değil. bir tek ortanca oğlan steph gibi eğlenceli bir tipe benziyor.

tabii zaten bu diziyi oturup da ayrı bir diziymiş gibi izleyen de çok olacağını sanmıyorum. izlenirse full house hatrına izlenir gibi duruyor.
hesabın var mı? giriş yap