1. amme hizmeti veren çok faydalı bir site.
  2. deli faydalı, eğlenceli site. iyi niyetle hazırlanmış. lakin bazen linkler kırık yada kaldırılmış çıkıyor. onları da halletseler süper olacak.

(bkz: fa premier league manager 2001)
  3. dünya üzerindeki neredeyse bütün oyunlar var (yeni çıkanların hepsi) bir oyunu istediginizde bulup siteye koyuyorlar. kırık link bildirdiginizde düzeltiyorlar.

ama orijinal oyun almalıyız.
  4. üye alımları kapalı forum. 1 nisan'da sadece 1 günlüğüne açacaklarmış alımları.
    ilginç...
  5. öyle bir site ki bazı konu başlıkları milyonun üzerinde gösterilmiş. (oha) buna rağmen başının yasalarla belaya girmemesi çok ilginç. ayrıca çalıştığı siteler arasından hotfile malesef çıkmak zorunda kaldı. darısı netload'ın başına. zira premium değilseniz en fazla 10 kb ile falan indirebiliyorsunuz.

ayrıca bir oyunun başlığında binlerce "teşekkür ederim" yazısı olduğu için oyunla ilgili olan sorununuz varsa kimse görmüyor yazdığınızı, siz de göremiyorsunuz. salak teşekkür kalabalığında kaybolup gidiyor işe yarar yorumlar. bi teşekkür butonu yapıp şu teşekkür saçmalığından kurtarmak çok mu zor merak ediyorum. bunların dışında linkleri 4 farklı siteden verdiği için, torrentten daha çabuk indiriyorsunuz bazen.
  6. takipçilerinin zilyon farklı yere upload edilmiş part'lar ve jdownloader ile 8 gb oyunu premium falan olmaksızın bir kaç saatte indirdiği, tüm güncel oyunların olduğu forumdur. orjinal oyun almanızı tavsiye edip, kınıyoruz bu siteyi. hayır ben indirmedim 8 gb oyunu 5 saatte. yapmam öyle şey. hem download yapsın diye yatarken bilgisayarımı açık bırakmam ben. jdownloader da güzel şeymiş: otomatik* falan... hayır ya araştırdım öylesine, ondan biliyorum.*
  7. oyunları indirmek için üye olmak zorunda olmadığınız, oyun arşivi çok geniş bir web sitesi.
  8. ......
    "diyelim ki seri-1 rapidshare bağlantısından part1'i indirdiniz.. seri-1 hotfile ya uploading bağlantısından da part2'yi indirebilirsiniz..

not : bu açıklamayı da anlamayanlar lütfen sitemizi şu saniye terk etsin..

dipnot : hala "şunu şurdan indirsem olurmu" gibi soru soranlar toptur."

fulloyun.com hakkında bilgi verin