• dünya üzerindeki neredeyse bütün oyunlar var (yeni çıkanların hepsi) bir oyunu istediginizde bulup siteye koyuyorlar. kırık link bildirdiginizde düzeltiyorlar.

  ama orijinal oyun almalıyız.
 • özellikle yaz aylarında yalnızlık çeken bilgisayar kullanıcılarına müthiş bir alternatif uğraş.tarzınız her ne olursa olsun dilediğiniz oyunu bulma şansına sahipsiniz bu sitede.premiumunuz yoksa bir oyunu ortalama 2.5 günde bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.
 • başlıklara teşekkür etmek yerine saçmasapan şeyler yazan üyelerini banlayan ve bahsi geçen mesajları aşağıdaki şekilde değiştiren site,

  "ben eşşeğin tekiyim çünkü bir teşekkür mesajı yerine dfsdfsdfsd gibi saçma sapan şeyler yazdım ve 1 gün süreyle banlandım."

  karnım ağrıdı yemin ediyorum.
 • öyle bir site ki bazı konu başlıkları milyonun üzerinde gösterilmiş. (oha) buna rağmen başının yasalarla belaya girmemesi çok ilginç. ayrıca çalıştığı siteler arasından hotfile malesef çıkmak zorunda kaldı. darısı netload'ın başına. zira premium değilseniz en fazla 10 kb ile falan indirebiliyorsunuz.

  ayrıca bir oyunun başlığında binlerce "teşekkür ederim" yazısı olduğu için oyunla ilgili olan sorununuz varsa kimse görmüyor yazdığınızı, siz de göremiyorsunuz. salak teşekkür kalabalığında kaybolup gidiyor işe yarar yorumlar. bi teşekkür butonu yapıp şu teşekkür saçmalığından kurtarmak çok mu zor merak ediyorum. bunların dışında linkleri 4 farklı siteden verdiği için, torrentten daha çabuk indiriyorsunuz bazen.