şükela:  tümü | bugün
  • ne gezginler.net ne de tamindir.com

alemin en kral ve en über program indirme sitesi bence. sunduğu programların büyük çoğunluğunun ilacı da içinde.

www.fullprogramlarindir.com
  • softarchive.net'in aşırı derecede bayağı bir url'e ve isme sahip türkiye klonlarından biri. yalnız uzun süredir hiçbir şey olmadan ayakta kalması büyük başarı.
  • en alttaki linke ne zaman tıklarsam cloud.mail.ru ile karşılaşıyorum ya, en hızlısı, en bedavası. o yüzden admini ısırasımın geldiği site

teşekkürler çabalara
  • idm indirme linkine basarsınız, media get diye bir uygulama indirir. öylesine baş belası bir site. uzak durun.
  • "verdikleri cracklerin bir tanesinin bile doğru dürüst çalıştığına şahit olmadım" diyenler çokmuş,
    öyle ki bunu özellikle yapıyor bile olabilirler...
    "sorun değil,bilgisayarınıza bağlanıp biz çözelim"
  • şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadan program(lar) indirdiğim, güzide program arak sitesi.

mail.ru, google drive, yandex drive gibi linklerle de tadından yenmiyor. afiyet bal şeker.
  • çamur atanların bilgisayardan anlamadıklarını gösteren site.

birincisi, site yönetiminin yardım severliği, hemen cevap verişleri bile bu işi severek yaptıklarına kanıt.
    10 gb'lık dosyaları mail.ru'ya, google drive'a, yandex.disk'e mega.nz'ye hepsine birden atmak emek ister.
    sunuculardan mı yükleme yapıyorlar anlamıyorum.
    hayatımda bir kere virüsle karşılaştım orada, ses değiştirme programıydı. dosya injection içeriyormuş. kullanılmayan bütün dosyalarımı temp'e attı. (buraya gereksiz, silinecek dosyalar atılır.)
    sonra gerçek dosyaların yerine uygulama yani ".exe" halinde aynı adda dosyalar attı.
    baktığımda öyle ahım şahım bir şey değildi. ama yüzlerce gb'ı fark etmesem siliyordum (bilgisayar siliyordu geçici oldukları için.)
    yukarıdaki eleştirilere hitafen, bilgisayardan hiç anlamayıpta lisanslı program arayanlar var bu sitede. mecburen bağlanmak zorunda kalıyorlar. teamviewer üzerinden bu işlemleri yapıyorlar ki, şüphelenirsen kesersin bağlantıyı.
    ayrıca kurulumların, yardımların iyi olduğuna dair siteye tekrar girip yorum yapanlar çok.
    siz kızsanız dahi "burdan inmiyo, niye atıyorsunuz buraya. gereksiz birşey vs." adamlar gülümseyerek cevap veriyorlar. bir kere küfür ettiklerini görmedim.
    warez sitelerinde bir dert anlatın ana bacı girerler.

ilaç olsun warez olsun, güvenilir kaynakları takip ettikleri kesin. kendi kırıcıları da var, bunları konulara bazen yazıyorlar.
    türk kaynaklardan takip edemeyeceğimiz, önümüze çıkmayacak olan kampanyaları da sık sık paylaşarak, katkı da bulunuyorlar. bilgisayarımda bir tane lisansız program bırakmadım burası sayesinde.
    yazılımcıyım, virüsten, sistemlerden anlıyorum yani.
    kullandıkları virüs programıda webroot. ekşi sözlük başlıklarından okuduğuma göre bu program epeğice iyi. sadece internet'i sömürdüğü gerçeği var.
    filim, apk oyun bölümleri de var. oyun kısmı çok iyi değil. çünkü torrent kullanmak gerekiyor ve işin uzmanları gerekiyor. zamunda gibi bir yerden indirmek daha iyi olacaktır kanaatindeyim.
    upload siteleri vallaha bunların sayesinde sanki ayakta, ya da sunucular azap çekiyordur.
    bir formatının da olduğunu söylemeliyim.
    sıkıntıyı yazarsınız.
    link http://xxxxxxxxx.com/ çözüm diye bir cevap yazılır, çoğu zaman işe yarar.
    sanat yasalarına da saygıları var gibi, birkaç kez büyük arşivler görmüştüm. telifsiz demişlerdi.
    alt yapıları wordpress, yorum eklentisi ise disqus'tir.
  • allah yokluğunu göstermesin şimdiye kadar arakladığım hiçbir programda ve apk'da yamuk bir şey göremedim. turbobit'e mahkum kalanları drive ve cloud linkleri ile büyük bir azaptan kurtarıyorlar. ayrıca menzil denen yönetici kardeş işini gerçekten severek yapıyor herhalde ben bile yorumları okurken çıldırıyorum adam sakin sakin cevaplıyor büyüksün kraaalll!