şükela:  tümü | bugün
  • ne gezginler.net ne de tamindir.com

alemin en kral ve en über program indirme sitesi bence. sunduğu programların büyük çoğunluğunun ilacı da içinde.

www.fullprogramlarindir.com
  • softarchive.net'in aşırı derecede bayağı bir url'e ve isme sahip türkiye klonlarından biri. yalnız uzun süredir hiçbir şey olmadan ayakta kalması büyük başarı.
  • en alttaki linke ne zaman tıklasam cloud.mail.ru ile karşılaşıyorum ya, en hızlısı, en bedavası. o yüzden seviyorum bu siteyi.

teşekkürler çabalara.
  • idm indirme linkine basarsınız, media get diye bir uygulama indirir. öylesine baş belası bir site. uzak durun.
  • "verdikleri cracklerin bir tanesinin bile doğru dürüst çalıştığına şahit olmadım" diyenler çokmuş,
    öyle ki bunu özellikle yapıyor bile olabilirler...
    "sorun değil,bilgisayarınıza bağlanıp biz çözelim"
  • şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadan program(lar) indirdiğim, güzide program arak sitesi.

mail.ru, google drive, yandex drive gibi linklerle de tadından yenmiyor. afiyet bal şeker.
  • allah yokluğunu göstermesin şimdiye kadar arakladığım hiçbir programda ve apk'da yamuk bir şey göremedim. turbobit'e mahkum kalanları drive ve cloud linkleri ile büyük bir azaptan kurtarıyorlar. ayrıca menzil denen yönetici kardeş işini gerçekten severek yapıyor herhalde ben bile yorumları okurken çıldırıyorum adam sakin sakin cevaplıyor büyüksün kraaalll!
  • (bkz: 1menzil1)
  • her gün ziyaret ettiğim, sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. her zaman en yeni ve güncel paylaşımları anında yapan sitedir