*

şükela:  tümü | bugün
  • turkcell'in baştan uca seyahat planlamasına izin verdiği seyahat sitesidir. 220 binden fazla otel, 120 havayolu, 4 binden fazla kiralama ofisi, 250 farklı yere 1000’den fazla tur seçeneğini bulunan platforma gsma destekli hızlı giriş* teknolojisiyle tüm operatör kullanıcıları üye olabilirken aynı şekilde paycell üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilecekmiş. dijital ürün ve servislerini birbiriyle entegre eden şirket müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşımı bip üzerinden de mümkün kılmış.

https://www.fulltrip.com/
  • sarıkutu puanlarımda yurt dışında otelde kaldım. baştan alırken kıllandım gibi oldu. dedim turkcell neden durduk yere 200 tl verdi. tamda 200 tl olan bir otel buldum. hiç para ödemedim (sadece sarı kutu puanı kullandım). gidene kadar içimde hep bir kuşku. gittim kaldım. hiçbir sıkıntı olmadı.

edit : yurt içinde de kullandım. 110 tl indirim yaptı. ondada bir sıkıntı olmadı.
  • içeriğinden hiç bir bok anlamadığım site.
  • pegasus'un kendi uygulamasında 135 tl olan uçak biletini 155 tl ye satıyor. turkcell sarı kutu ile 30 tl indirim veriyor... kardeşim insanları neden böyle üzüyorsunuz?