şükela:  tümü | bugün
  • yabancı dil öğrenme sebeplerimde başı çeken kadın...
    o olmasaydı belki de dublajlı filmlerden bu kadar tiksinmeyecek, tv'de sinema kurumunun müdavimi olacaktım.
    tonlamaları, vurgularıyla kendince filmin asıl aktristinden daha üstün rol yapabilen kadın...
    hayret ifade etmesi gereken yerlerde daha ziyade kuyruğuna basılmış hissi veren, çocuk sesi çıkarma anlayışı sevgilisinden gül isteyen iğrenç şımarık kız edasından ibaret olan dublaj sanatçısı...
    ayrıca zamanında şeker hastalarına komalık sabah şekerliği ve işte tüzük işte köstence programında sunuculuk yaparak fiziğiyle de dimağımızda yer etmiştir.

(bkz: savaş karakaş)
  • savaş karakaş'la evlenin siz, diye telefon ederdi insannar, bunnar da kameraların karşısında kıkırdarlardı, bazen rüya mıydı diye düşünüyorum
  • trt'de ve kanal 6'da yıllarca spikerlik yapmış, filmlerde dublaj yapmış eski spiker. sabah şekeri programlarının da ekürisi savaş karakaş'la ilk temsilcilerindendi.
  • interstar'ta çalıştığı günlerde süper fm'de nöbete kalmak istemediği için kanal 6'ya geçen eski spiker...
  • fox tvdeki türkçe dublajlı grey s anatomyde meredith'i seslendirmiştir aynı zamanda. fena da olmamıştır bana göre.
  • yumuşacık ve çekici bir ses tonuna, harika vurgulara ve harika bir diksiyona sahip, natalie portman'ı en harika seslendiren dublaj sanatçısı
  • eltiler dizisinde de rol aldı bir ara.
    tv'de yayınlanan birçok dublajlı yabancı filmde sesini duymak mümkün.
  • ses tonu böyle bir tabiat olayı gibi, gözler kapalı dinlerken elf ülkesinde uyanmak gibi... olur da telefonla falan arasa telefonun şarjı bitene kadar dinlemek ister insan. birazcık da abartıyı hak ediyor sanki. konuşma sesinin güzelliğine tanım, örnek bulunamadım.

stüdyodaki bir seslendirme çalışması için =>
  • cennetten düşmüş bir ses.
  • türkiye'deki en iyi kadın dublaj sanatçılarından biri.