şükela:  tümü | bugün
  • ankara ticaret odası meslek komite müdürü semih kalfa’nın kızıdır. aynı zamanda, gazeteci yazar ali baransel’in kendisiyle aynı adı taşıyan oğlu ile evlidir.
  • kanal 7/24, yeni adıyla ht 7/24 spor'da sabahları spor sayfası programıyla günaydın diyen programcı ve spiker. çok iyi yorum yapar, haber sunar ve hep gülümser.
  • şu sıralar habertürk'te gece yarısı haberlerini sunan sunucu.
  • ağız yapısı ve ses tonu inanılmaz çirkin spiker. eskiden kanal 7/24'te iddaa programı filan yapıyodu kanal kapanınca kurtulmuştuk bunu kim aldı habertürk'e ? hemde haber spikeri olarak... gördüğüm an kanal değiştiriyorum.
  • habertürk'ün gece kuşağını sundurmak suretiyle hata yaptığı spikerdir.hiç şüphem yok en kısa zamanda gündüz kuşağına geçirilecektir zira hem diksiyonu, hem spikerliği hem de fiziğiyle bunu hak ediyor.ben habertürk'te yönetici olsam hiç düşünmeden oylum talu'nun sunduğu hafta sonu müzik eğlenceli kuşağı kendisine emanet ederdim.bu arada ceren akdağ'a öyle böyle benzemiyor ki bu benzerliğin kendisi de farkında.bildiğim kadarıyla tv8 kökenlidir ve geçmişte erkan tan'la çalışmışlığı vardır.yolu açık olsun...