• aşırı derecede christoph daum'a benzeyen survivor yarışmacısı.
  • lise yıllarında hentbol, atletizm ve badmintonla uğraştığını söyleyen ama bu spor dallarının üçünü de doğru yazmayı bilmeyen survivor yarışmacısı. (bkz: http://www.kanald.com.tr/…vivor/yarismacilar/fulya/)
  • (bkz: hantbol) (bkz: atletizim) (bkz: batminton) (bkz: dersane) (bkz: catwolk)
    yazının bilgisayara yazımını kanald çalışanlarından birisinin yapmış olma ihtimali varsa ve öyleyse kendisinden özür diliyor ve dansçılığının mankenliğinin önüne bir baraj olmasından ne kadar endişe duyduğumu ifade etmek istiyorum.
  • istanbul bilgi üniversitesi bünyesindeki celebrity öğrencilerden biridir kendisi. genellikle okul içinde hızlı adımlarla yürürken karşınıza çıkabilir "manken kişidir".
  • üyesi olduğum spor salonunda, en sevdiğim grup derslerden biri olan spinning dersini veren güzellik ötesi hatun kişi. hakkında yazılan yok tikican bilmemne yorumlarını okuyunca şaşırdım doğrusu. zira kendisi, son derece zeki, sempatik ve mütevazi biridir. inanılmaz güzel, en sporcudan daha sporcu vucuduyla ve hatta yalnızca zenci melez hatunların sahip olduğunu düşündüğümüz, ince vucuduna göre biraz büyük poposuyla herkesi kendine hayran bırakır. genelde güzel hatunlar kendini beğenmiş olurlar, ya erkeklere yüz vermezmiş gibi görünür, ya da sadece erkeklerle muhatap olurlar. ama sözkonusu hanım kızımız, kadın erkek ayrımı yapmadan, herkesle hoş sohbetlere girebilir. dans etmeye bayılır ve çok ta güzel dans eder allahsız tospaa. * seviyoruz kendisini.
  • kanald'nin sitesindeki özgeçmişine bakılırsa zamanında hantbol ve batminton adlı hiç var olmayan sporlarla uğraşmış, burnu estetik gibi duran tikican
  • bir zamanlar üye olduğum spor salonu hocalarından biriydi. bir kaç dersine girmiştim. o zaman ünlü olduğunu bilmiyordum. ama yine de çok hoş bir hatun olduğunu düşünüyordum tee o zamanlar. hani bi çok ünlü olurya tv'de güzel, gerçek hayatta biraz daha az güzel olur. bu arkadaş bunun tam tersi. normal hali ile tv'de göründüğü hali arasında dağlar kadar fark var, normal hali çok daha güzel ve taş olan kişi yani.
  • çocukluğumun beraber geçtiği, ailemin bir parçası olan çok sevdiğim şahsiyet. asansöre sıkışan kolunun kopmasını engellemişliğim vardır. pek de güzel yemek yapar, iyi besler. selam olsun.*
  • şimdi siz linkten falan zahmet etmeyin diye ben buraya kendi yazdıklarını bi copy-paste etmek istiyorum. rica ederim bir okuyun, sonra bana bu arkadaşın üniversitede okuyup okumadığını bi izah edin.

1984 izmir doğumluyum. ortaokul ve liseyi izmir'de okudum. okul dönemim süresince okul takiminda hantbol oynadim.hentbolun yanisira atletizim batminton ve taekwando ile ilgilendim.ayni zamanda izmir'de olduğum süre içerisinde rönesans model ajans ve şafak fişek'te modellik yaptim. bütün bunlarin yaninda üniversite için dersaneye gittim (ne kadar özen gösterdiğim tartişilir). ilk sene üniversite sinavinda istediğim puani elde edemedim. radyo televizyon okumak istiyordum. umarim bu yil üniversite problemi çözülecek.

iki yildir istanbul'da yaşiyorum istanbul'a geldiğimde profesyonel olarak dansla ilgileniyordum. bu izmir'de bir avantaj olurken istanbul'da mankenliğin önünde bir baraj olmuştu. geç de olsa bunu farkettim. dansçi imajindan kurtulmak için best model yarişmasina katildim. best catwolk ve best fizik seçildim. en iyi model yani birincilik için bu iki unsur yeterliydi. fakat bundan ileriye gitmedi. ama şu anda bu işten parami kazaniyorum ve kesinlikle çok seviyorum. yine mankenliğin yaninda çok zevk alarak yaptiğim step, aerobik öğretmenliği var. şuan çok yoğun tempoda çaliştiğim için ilgilenemiyorum ama kendim için aletli jimnastik yapiyorum ve skuaş oynuyorum.

şimdilik bunlarla ilgileniyorum tabiiki gelecek için daha sağlam uğraşilarimin olmasi gerekli. bunun için ingilizce öğreniyorum ve diksiyon dersi almayi düşünüyorum. şuan üniversite okuyorum. ama zaten üniversite okumak her şey demek değil, insan kendini sosyal anlamda daha iyi geliştirebilir ama yine de üniversite okumak istiyorum. mesleğimi destekleyen bir alanda diplomamin olmasini kesinlikle istiyorum.

survivor'i macerayi sevdiğim için istiyorum. kesinlikle benim karakterime çok uygun bir yarişma ama bunun yaninda yarişmanin televizyonda olmasi ve benim iş potansiyelimi yükseltecek olmasi bu yarişmanin benim için daha da anlamli olmasini sağladi

not1: bu hanım kızımız günde bir iki kere oha falan olmuyorsa ben birşey bilmiyorum
    not2:en yakın zamanda bende dansçı imajımdan kurtulmak için bir best model yarışmasına katılmalıyım.
    not3:skuaş en sevdiğim spordur.
hesabın var mı? giriş yap