şükela:  tümü | bugün
  • hastasıyım.
  • nedense tv çıkınca bende bir antipati olusturuyor. sorun ne mi?... bipmiyorum. ses tonu, vurguları bir garip geliyor bana. ama bi yanlışını gormedim.
  • sırf millet de kapmasın diye şuraya yazmadım, başlığını açmadım ama millet yine doluşmuş. 2 senedir takip ediyorum kendisini ve fiziksel değişimini (güzelleşişini)

eski kız arkadaşıma benzeyen, hayranı olduğum, güzel dudaklı adanalı hatun. tam bir türk kızı, kaşlarını yirim. *
  • çok ama çok itici bir muhabir. koyu bir akp yandaşı gibi konuşmasının yanı sıra ses tonu resmen irite edici. öyle ki kendisi ekranda belirdiğinde kanal değiştiriyor ya da ses kısıyorum. bu kanallar trt'den hiç mi bir şey öğrenmiyorlar?
  • cnnin esmer güzeli.
  • bugün tarık akan'nın vefat ettiği hastanenin önünden yaptığı yayının kalitesizliğiyle ne kadar kötü bir muhabir olduğunu herkese göstermiştir.
  • eleştirmek vs. değil. gündem çok karışık, mecburen cnn türk'ü açtım. şimdi o konuşuyor. ilk defa gördüm, necidir, iyi midir kötü müdür hiç bilmem. o yüzden kızmayın. sağ alt köşede adını görünce hemen sözlükten arattım. yine ekşiciler boş durmamış, çalışmışlar. ekşi gelenek oldu.

neyse, bizim zamanımızda çerden çöpten adamlar bu işle uğraştıgından ilk izlenimlerim çok olumlu.

ses tonu, hele diksiyonu bizim zamanlara göre çok iyi. tipini de beğendim, sahibine bağışlansın.

dudaklarından emin olamadım. silikon, estetik değilse tam bir taş. zamanında biricik sevgilimin dudakları öyle güzel olduğundan, güzel dudaklı bir kızla öpüşmenin güzelliğini beyolundan iyi bilirim. :))).

benden artık geçti ama hey gidi hey. kızın dudakları o özel anlarımı anımsattı. dudakları gerçekse o veya arkadaşları mesaj atsın, entrye edit atıp ekleyeyim.

sözün özü, ilk izlenimlerim çok olumlu. bence muhabirlikte iyice pişince ana haber sunsun, izleriz. entryi yazmamın nedeni budur. arkadaşları bu kıza lütfen iletsinler.

hakkında ilk görüş izlenimlerim çok olumlu. kendisine, ailesine, sevdiklerine ve sevenlerine bağışlansın.
  • şu kızcağıza birkaç gün izin verin bari. iki gündür karın, lodosun, yağmurun ortasına yolluyorsunuz, yazık amk.
  • eski görüntüleri olmadığından nasıl bir estetik operasyondan geçtiği bilinmeyen muhabir. dudakları bu sefer çok şişirmiş. burun estetiğinde de yamulma başlamış. iyi canlı yayın götürür ama.
  • dikkat çekmeye çalışmaktan kafayı sıyırmış trajikomik bir muhabirimsi.bağıra bağıra "istanbuuul bugun coook soğook -1 derece" diyince seni spiker yapmazlar fulya ben söyleyim.
    tamam uzun süredir beklemiş olabilirsin, bekleyeceksin de, yalnız o makyajını akıtmalar, paltosu öyle bir şekilde canlı yayına bağlanması biraz zeka sıkıntısı olduğunu gösterdi.kardan adama dönmüş yüzü gözü kar içinde bir kız bağırıyor,gel de gülme.
    "diğer muhabirlerden farklıyım ben" imajı böyle verilmez.sabahtan beri ordasın elinle şöyle bi çırpmamışsın şov yapmak için.onu bırak yüzündeki karları bile silmemişsin.eminim yayından önce kar sürdün her yerine :)
    umarım hiç spiker olamazsın, hep muhabir olarak kalırsın.