şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hastasıyım.
 • nedense tv çıkınca bende bir antipati olusturuyor. sorun ne mi?... bipmiyorum. ses tonu, vurguları bir garip geliyor bana. ama bi yanlışını gormedim.
 • sırf millet de kapmasın diye şuraya yazmadım, başlığını açmadım ama millet yine doluşmuş. 2 senedir takip ediyorum kendisini ve fiziksel değişimini (güzelleşişini)

  eski kız arkadaşıma benzeyen, hayranı olduğum, güzel dudaklı adanalı hatun. tam bir türk kızı, kaşlarını yirim. *
 • çok ama çok itici bir muhabir. koyu bir akp yandaşı gibi konuşmasının yanı sıra ses tonu resmen irite edici. öyle ki kendisi ekranda belirdiğinde kanal değiştiriyor ya da ses kısıyorum. bu kanallar trt'den hiç mi bir şey öğrenmiyorlar?
 • bugün tarık akan'nın vefat ettiği hastanenin önünden yaptığı yayının kalitesizliğiyle ne kadar kötü bir muhabir olduğunu herkese göstermiştir.
 • eski görüntüleri olmadığından nasıl bir estetik operasyondan geçtiği bilinmeyen muhabir. dudakları bu sefer çok şişirmiş. burun estetiğinde de yamulma başlamış. iyi canlı yayın götürür ama.
 • dikkat çekmeye çalışmaktan kafayı sıyırmış trajikomik bir muhabirimsi.bağıra bağıra "istanbuuul bugun coook soğook -1 derece" diyince seni spiker yapmazlar fulya ben söyleyim.
  tamam uzun süredir beklemiş olabilirsin, bekleyeceksin de, yalnız o makyajını akıtmalar, paltosu öyle bir şekilde canlı yayına bağlanması biraz zeka sıkıntısı olduğunu gösterdi.kardan adama dönmüş yüzü gözü kar içinde bir kız bağırıyor,gel de gülme.
  "diğer muhabirlerden farklıyım ben" imajı böyle verilmez.sabahtan beri ordasın elinle şöyle bi çırpmamışsın şov yapmak için.onu bırak yüzündeki karları bile silmemişsin.eminim yayından önce kar sürdün her yerine :)
  umarım hiç spiker olamazsın, hep muhabir olarak kalırsın.
 • artık acıdığım insan. kar kış yağmur sıcak soğuk, ortam değişiyor, fulya öztürk her ortamın tek ortak noktası olmaktan vazgeçmiyor, dışardaki insan fulya! 'efendim kar yağıyor, fulyaya dönelim, fulya nasıl araya kaçıyor mu kar?', 'evet dolmabahçede bombalı saldırı anındayız, fulya orda', 'istanbulda x mahallesinde bir göçük oluşmuş, fulya?', 'sanırız bir meteor istanbula çarpmak üzere, tam da çarpacağı noktada fulya var, şimdi ona dönüyoruz, fulya nasıl görünüyor meteor??' eminim tüm bunların altında sıcak anchor woman koltuğunda oturma arzusu da vardır ama, bir insanın istediği bir yere gelmek için karda kışta zorluklara göğüs germesi de istediğini alması için en doğal hakkıdır kardeşim. ne yapsaydı yani diye düşünüyorum. artık liyakatsizliğe o kadar alışmışız, kimin hangi koltukta niye oturduğu o kadar belirsiz ki, gerçekten olması gerekeni sorguluyoruz.

  güzel kardeşim, inşallah hakkının emeğinin karşılığını gönlüne göre alırsın. biz şahidiz..
 • tv de ilk gördüğüm gün aha dedim bu kız ciddi ciddi iş yapacak ve hâlâ söylüyorum.en fazla 2-3 seneye kendi programını yapıp sunan çok başarılı bir gazeteci olacak.muhabirken bile diksiyon telâffuz konusunda,asalak sesleri bir kez bile kullanmaması başarısı muadil muhabirlerden farkını ortaya koyuyor.dediğim gibi güzel iş yapacak.ayrıca acar muhabirliği de geçen günlerde ödüllendirildi.yaptığı haber ödül aldı. bir de çok güzel kız allah'ı var.
 • trafiğin felç olduğu haberini verirken neredeyse kendisi felç olan muhabir.