şükela:  tümü | bugün
  • neden çifte standart uygulanıyor, ne özelliği var da karantinaya alınmıyor? kızı herkese bela okuyordu buna ne diyecek?

galatasaray teknik direktörü fatih terim'de corona virüse rastlanmasının ardından abd'nin miami kentinde bulunan eşi fulya terim, akşam saatlerinde türkiye'ye döndü.

kendisini bekleyen basın mensuplarına görüntü vermeyen fulya terim, eşinin yanına ulus'ta bulunan özel hastaneye geçti.

kaynak

erol köse de yazmış, buradan
  • hadi onu anladım..
    yav new york corona'dan kırılıyor.
    thy hala new york'a uçuyor.
    durdurmak için ne olmasını bekliyorsunuz?
  • hastanede ziyaret ettiği kocasını ise a. albayrak'ın italya'dan dönüp karantinaya girmeyen eşi* hasta etmişti. şaşırılmayan haber.

bu ülkeye uçakların hala inebilmesi büyük skandal.
  • anlamlandıramadığım ve gündeme getirilmesi gereken olay.

kaynak

niye bu çifte standart? umreden gelip karantinadan kaçanlardan ne farkı var?
  • zengin olduğu için olabilir.
  • fatih terim meselesi biraz şüphe uyandırdı bende. hadi neyse!
  • fulya hanım'la ilgisi olmayan rezalet. sen new york'ran uçuşları serbest bırakmışsın, hiç bir yaptırım yok insanlara rica minnet evinizde kalın diyorsun. gezene 3 bin lira ceza var. nolcak fulya hanım'ı 3 bin lira ceza mı caydıracak? devlet hiçbir zaman bu kadar aciz olmamıştı. bizden bir şey beklemeyin ne haliniz varsa görün demeye getiriyor devlet. haftaya görcem ben hepinizi.
  • sanırım hassasiyet oluşması için adının fadime ve umreden gelmesi lazım.
  • her şeyi geçtim de hala anlamlandıramadığım bir detay var haberde: abd’nin salgın merkezi olan ny’tan hala uçak geliyor.
    uçak ya kocaman uçak dolu bir şekilde geliyor ülkeye hala ..
  • terim'e saldırmak yetmeyince kızlarına şimdi de karısına mı musallat oldunuz orospu çocukları?

adam değilsiniz anladık ama en azından bir süre insan taklidi yapın amk.