şükela:  tümü | bugün
  • çeşme çiftlikköy'deki, denizi buzlu, servisi kusurlu, bar çalışanlarının hijyenden bi haber olduğu, beach club. eski adıyla kum beach.
  • bu yaz human slingshot diye cok eglenceli bir sey getiren beach club. ozellikle bagimlilarinin pek sevecegi bir olay.
  • çeşme'nin en güzel denizlerinden birine sahip altınkum'da yer alan, human slingshot diye gereksiz pahalı bir oyuncağa sahip mekan. giriş 30tl, bir içki dahil. çok kalabalık olmasına rağmen eğlenceli bir beach club. zaten suyu çok soğuk olduğu için deniz kalabalık olamıyor hiçbir zaman.
  • hafta sonları saat 17-18'i arasını happy hours ilan eden ve bar kısmında striptizci kızların şov yaptığı beach.
  • (bkz: #31053511)
  • 2 gün önce gittiğim ve denizi dışında hiç bir şeyden memnun kalmadığım beach club. 10 lira verip aldığım lahmacunu 2 gündür boşaltım sistemimden atmaya çalışıyorum. nasıl saçma bir kıyma kullandılarsa yedikten 3-4 saat sonra mide bulantısı, baş dönmesi ne varsa yaşadım. bundan sonra şevkiden kumrumu, carrefour expressden pringlesımı alıp giderim, hele biri bir şey desin bakalım...altınkum halk plajında şezlong+şemsiye alarak da aynı tadı yakalayabilirsiniz.
  • deniz olarak oldukça güzel ancak sürekli parti kıvamında olmasıyla dinlenmek yerine insanı yoran mekandır.
  • denizin güzelliği haricinde pek bir numarası olmayan mekan , nasıl olsa sürekli müşteri geldiği için her hangi bir şekilde şezlong minderlerini yenileme vs. gibi planları bulunmuyor sanırım ...
  • girişte vodafone red üyelerine yüzde elli indirim uygulayan beach.
  • baya büyük ve genelde kalabalık bir yer olmasına rağmen sözlükte hakkında çok az şey yazılmış; üstte de denildiği gibi denizi güzel, servisi vasat yer.