• toplam 168 gündür klanıydı , savaşıydı arenasıydı derken. bir gün girmeyi ihmal etmediğim oyun. ben hayatımda bu denli bağımlılık yaratan bir şey görmedim

serviste,evde ,yolculuk ederken zaman öldürmek için birebir.

başka oynayan varsa yeşillendirebilir. birlikten kuvvet doğar
  • aşırı eğlenceli, arkadaşlarla oynayınca daha da eğlenceli olan beni esir almış oyun :d

diamond olmaya kasıyorum o derece hahdjdk (bkz: işsizlik)
  • bunu oynayan adamın müptezel olma ihtimali çok yüksektir. klan isimlerine ayrı yarılıyorum. güzel oyun.

klanımıza katılmak isteyen ulaşabilir.
  • bu mereti 5-6 sene önce arkadaş grubu olarak çok oynardık. bu yaz baktım bi arkadaşın elinde telefon fun run oynuyor. üçüncüsü çıkmış, deneme amaçlı indirdim telefona başladım oynamaya.

o gün bugün bağımlı gibi oynuyorum sürekli.

buyrun beraber koşalım.
  • en zevkli kısmı arenası olan seneler sonra pandemi döneminde tekrar yükleyip bu sefer daha fena bağımlısı olduğum oyun.
    arena oynarken kendimden geçiyorum.

aynı ortamda olduğun insanlarla oynayınca çok güldürüyor.
    mizahi bi tarafı var.
  • pandemi döneminde elit lige yükselecek kadar bağımlısı olduğum ve hala daha aksatmadan oynadığım süpppper oyunn
  • iki boyutlu, yolda özel güçler kazanıp duruma göre kullanarak 1. olmaya çalıştığınız bir yarış oyunu. oyun süresi kısa olduğu için otobüste, okulda vb. oynayabileceğiniz bağımlılık yapan güzel bir oyun.
  • sardı.
    ama o üç göreve bir ödül sistemini değiştirmeselerdi keşke.
    yeni sistem görev ödül sistemi bir takvime bağlı ve fakirlere daha az ödül veriyorlar.
  • pandeminin başında bir kaç gün oynayıp sonra sıkılırım diye telefona yüklediğim oyun. bir süre oynadıktan sonra çok fena sardı ve artik oyuna girmedigim gün yok. bilhassa klan savaşı işine girince çok daha zevkli olmaya başladı. runforrestrun diye birini görürseniz işte o ben oluyorum.
  • yıllar sonra tekrar oynamaya başladığım oyun. acayip sarıyor hele ki oynarken aynı ortamdaysanız daha çok sarıyor.
hesabın var mı? giriş yap