şükela:  tümü | bugün
  • bir instagramına baktım bir de iğrençlik yaptığı videosuna. sosyal medya ne kadar yalan bir dünya olduğunu bir kez daha kanıtladı.
  • 3 sene boyunca hiç bir havayolunun bilet satmaması gereken kişi.

ne olursa olsun, bir havayolu çalışanına "ben çingenelerle konuşmuyorum, sokak süprüntüsü, koca kıçlı" diyemezsin.

amerika özentisi "hop hop hop temas yok" muş. asıl teması şimdi görecek haberi yok.

medeni olmayı öğreneceksiniz.

edit: sosyal medya hesaplarını inceledim de. hanfendi pek bir duyarlı ve aktivist. hepsi poz demek ki. emre yılmaz derdi: zenginlerin hayırseverliği pozdur.
  • 'bodrum yolcusu' denir bunlara. havacılar tarafından pek sevilmezler böyleleri sağolsun.
  • işlediği fiillerin hakaret suçunu oluşturacağından habersiz, cahillikle "hop hop hop temas yok" diyen bir insan(!)ı barındırır.
    umarım görevli bu işin peşini bırakmaz ve adalet yerini bulur.
    edit: izledikçe sinirleriniyorum. işinde gücünde insandan ne istedin be? hala nasıl zor tutuyor kendini ekmek parası elinden kayıp gitmesin diye.

edit 2: başlık taşınmış. doğrudan isim soyisim olan bir başlık altına yazmak tarzım değildir. orada önemli olan kişinin açık kimliğinden ziyade yaşanan olayın değerlendirilmesiydi aslında.
    ceza kişiye değil davranışa verilmelidir mantığı ile yaklaşmam nedeniyle, başlığın taşınmasını olumsuz buluyorum.

edit 3: vay canına başlık başıma kalmış. resmen bu işin meşalesisini ben yakmışım gibi olmuş. değil arkadaşlar ben "havaalanında görevliyi tahrik eden yolcu" başlığına üçüncü veya dördüncü sıradan yazan yazarım. resmen eleme usulü gibi tek tek yok oldu herkes.

ayrıca önemli bir bilgi, krdsturkiyeburanebeklion sayfasında baycodemir diye bir hesap şu baştaki yorumumu kopyalamış, onu da yarım yamalak yapmış zaten* 5200 beğeni falan almış, söz konusu hesap bana ait değil, belirtmek isterim. ilgili görsel
  • muhtemelen ekşi sözlükten haberin vardır. yoksa da yarın sabah uyandığında telefonunda onlarca çağrı bir sürü mesaj görecek "fundacım internet seninle yıkılıyor" diye arkadaşlarından haber alacaksın.

işte burayı açıp baktığında görmen için yazıyorum funda esenç. sen saf kötü bir insansın,ettiğin hakaretler sinir harbinden değil, muhtemelen kendinden aşağı gördüğün hatta kendin gibi 3 5 tiple bir araya geldiğinde "ıyy varoş şekerim bunlar" diye aşağıladığın insanı bilerek ve isteyerek tahrik etmek amacıyla hakaret ediyorsun. işte bu yüzden çok kötü bir insansın.

halkla ilişkiler firmasında müdürmüşsün ya,muhtemelen kısa bir süre sonra mahkeme kararıyla bu girileri sildireceksin. inandığım tüm değerler üzerine yemin ederim ki, sen sildirdikçe tek başıma bile olsa buraya senin ne kadar kötü bir insan olduğunu yazacağım. 200 lira para verdi diye karşısındaki insana "koca kıçını büyüteceğine aklını büyüt, sokak süprüntüsü ben çingeneler ile muhattap olmam" dediğini bıkmadan usanmadan tekrar tekrar tekrar yazacağım.

şu hayatta çok az insandan nefret ederim listeme paraşütle en tepeden indin.

düzeltme editi: kendisi başlıkta da sıkça belirtilen halkla ilişkiler şirketinden uzun bir süre önce ayrılmış. bilgiyi veren `@proverb haste makes waste` ye teşekkür ederim
  • kim olduğunu hemen nasıl buluyonuz lan? nasıl insanlarsınız olum siz, tırsıyorum ben sizden.
  • 3 kuruş para veriyor diye görevli kişileri kölesi sanan, istediği hakareti edebilme hakkını kendinde bulan, ahlaksız, terbiyesiz kişi.

havalimanı yönetiminin hakkında dava açmasını bekliyoruz. kimse görevini yaptığı için insanların önünde hakaret edilip küçük düşürülemez.
  • üff yemin ederim zengini fakiri okumuşu yazmışı cahili diplomasızı genci yaşlısı 7’den 70’e derdimizi anlatmak konusunda yeteneksiziz öyle bir yeteneksizlik ki öyle bir vizyonsuzluk ki paçalarımızdan akıyor.
    bugün de başkası adına utandık çok şükür. bir de hararetli hararetli çekin bunları diyor ; ablacım çekmişler çekmişler ama senin rezilliğini çekmişler haklıyken nasıl haksız olunuru çekmişler.
  • bir insan tanımadığı ve kendine şahsen hiçbir zarar vermemiş olan bir insana neden “koca kıçını büyüt” , “sokak süprüntüsü” der ki?

illa ki farklı bir hizmet almak istiyorsan jigolo tut mature
  • sevimsiz kadın.

neyse ben uyuyorum, sabah nasılsa siz kadının yedi ceddini ifşalamış olursunuz. chp’den girer ak parti’den çıkarsınız. neler neler? sabaha şenlik var çok net. ha instagram hesabı da önemli bu arada. sevgiler.