11 entry daha
  • kadın şikayetçi olsa da mahkemede laf atan kadın eteğine “süprüntse!!!”
  • size hizmet etmek zorunda olan insanlara davranışınız kişiliğinizi ele verir diye boşuna demiyoruz.

hizmet sektöründe çalışan ve karşısındakinin tüm terbiyesizliğine rağmen tahammül etmek zorunda olan bir görevli ve insanlıktan nasiplenememiş bir gerizekalıyı içeren başlıktır.
  • (bkz: chp çomarı)

bu edit: özelden mesaj atıp küfür edenler için (bkz: chp çomarı)
  • neyse kız, hanımefendi hanımefendi dedin durdun ağzının payını verip şurda iki dakka içimizi soğutmadın ama bu davranışından dolayı mahkemede senin için soğur sanırım. aç hakaret davasını, al tazminatını tertemiz. koca veya değil kıçınla ez paraları.
    ben olsam döverdim sizi diyen teyzeye de helal olsun.
  • umarım görevli hanım bu işin hesabını sorar. kabul edilecek bir durum değil gerçekten.
  • üzerindeki kıyafetlerin daha kaliteli olduğu insan müsveddesi.
  • orada çalisan senin kizin, kardesin de olabilirdi be görgüsüz? sen de o cantayi takana kadar gidip burnunu kirdirtsaydin da o kadar kompleksli terbiyesiz olmasaydin?
  • sevimsiz kadın.

neyse ben uyuyorum, sabah nasılsa siz kadının yedi ceddini ifşalamış olursunuz. chp’den girer ak parti’den çıkarsınız. neler neler? sabaha şenlik var çok net. ha instagram hesabı da önemli bu arada. sevgiler.
  • izmir, ankara, bodrum yolcusudur dedim görür görmez, tuttu. havacılık sektörü çalışanı olaraktan söylüyorum, eğer bu kız bu söylenenleri yutup istifa ettiyse şirketinin kendisine sahip çıkmayacağına emin olduğu için yapmıştır. ki şirketi kendisine değil hiçbir çalışanına sahip çıkmaz sağolsun. ve dipnot; bu tarz karaktersizlerin yemedikleri bok kalmaz, sonra da köpek gibi özür dilerler. ondan sebep çok da şey etmeye gerek yoktur. ama ifşa etmek hoş. belki izlerse utanır kendisinden.
  • toplum olarak yapmamız gereken her türlü haksızlık hadsizlik taciz ve saldırı karşısında tek vücut suçlunun karşısında durmak susanlar yüzünden hamam böceği gibi çoğalıyor bu tipler
2050 entry daha
hesabın var mı? giriş yap