şükela:  tümü | bugün
 • radyo n101'de cem ceminay 'la beraber morning show'u sunan bayan. ayrıca ntv'deki 10 kadın'dan biri. ses tonu sema çelebi 'ye inanılmaz derecede benzemektedir.

  (bkz: bonbon funda)
 • evliliği mal alımı, kadını mal yerine koyan adeta "memelerinizi göstermeyin, sonra erkek sizi satın almaz." diyecek kadar kadınlıktan çıkmış, erkek olmuş biri.. annesinin babasına memelerini evlenene kadar göstermemesiyle övünüyor..
  evlenmek memelerini göstermek demek bu kadın için.. sevişmek ise erkeğin zevk aldığı bir şeyken, kadının görevi.. evlilik erkeğin kadının tepesine çıkma ihtimalinin gerçekleşmesinden ibaret..
  e erkekler evlendikten sonra o memeleri beğenmezse nolacak?? hani o hayali kuruyor ya.. o hayal için evleniyor ya..
  e memelere el değdikten sonra, kadının kıymeti kaybolmuş mu oluyor?
  e kadın meme kanseri olduysa nolacak? göğüslerini aldırdıysa.. o kadını kaldırıp atalım mı evlenebilme ihtimalinden?
  e sen olayı meme boyutunda değerlendirirsen nerde kaldı o evliliğin paylaşımı, yol arkadaşlığı, arkadaşlığı..
  e 6 sene seviştiği kadınla evlenmek istemeyen adam, altı sene evlilikten sonra boşanmak isterse..

  bir de erkekle evlenebilmeyi kumar oynamak olarak betimliyor.. kumarı iyi oynarsan parmağına yüzüğü takarsın, mantığında.. bizim orda o dediğinize "kendini pazarlamak" deniyor bonbon hanım..
 • komik değildir. okursa bilsin yani. kasmasın artık.
 • şuh bi kadın olmadığı halde şuh kahkahalar atan televizyon teyzesi. bari çakmadığı konularda çakıyormuş gibi yapmasa.
 • geçen haftanın konuğu acun ılıcalı'ya benzer biçimde bu haftanın konuğu arda turan da kendisini pek sallamıyor sanki..
 • işi nedir bilmiyorum ama bence program sunuculuğu yapmamalı. çünkü bu konuda oldukça başarısız.
 • hakkında kötü yazanları savcılığa şikayet edeceğini ilan etti az önce canlı yayında. ona göre.
 • aldatılan güçlü bir kadının aşk hikayesinin anlatıldığı "ihanete uğramış yemekler" isimli kitabın yazarı.
 • "ihanete uğramış yemekler" adlı bir kitabı olan, isminden ve cisminden şu anda yarışmakta olduğu çarkıfelek programı sayesinde haberdar olduğum sevimli kadın.
 • ayyy iki defadır okan bayülgenin beyin bedava programında denk geliyorum da, bir sus da diğerleri konuşsun arkadaşım, dekor gibi konuyla alakasız programa davet ediliyor, her konuda bir fikir beyan ediyor, tabi etsin de bana hiç bir katkı sağlamadığı gibi milletin de lafını kesiyor. okan bayülgenin konuklardan çok konuşmasını da saymıyorum. biri lafa başlıyor, öbürü başka bir şey diyor, ilkinin lafı kesiliyor, ulan bi bırak desin merak ettim derken şişiyorum. iyi moderatörlük edemiyor şimdilik gördüğüm kadarıyla. neyse funda hanım sempatik, hoş yorumlarda bulunuyor ama başkalarının lafını kesmemeye, gidişatla alakasız yorumlar yapmamaya gayret gösterse çoğoş olacak daha da gelmeye devam edecekse.